Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőttként, átlag feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttként, átlag feletti intelligenciával vallanak a férfiak viccből szerelmet egy jó ismerősüknek?

Figyelt kérdés
Szoktak felnőttek ilyennel viccelni?

2023. febr. 18. 13:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%

Mi koze ennek az intellogenciához??


Nekem van egy bűnöző srác szomszédom de mindig félek tőle hogy engem mint magyar nőt csak kihasználni v kirabolni akarna igy ha beszélgetunkis hiába twtszik vagy tetszunk egymásnak tartom a 3 lépést amugy sem vagyunk egy "kör", azaz nem egyforma az életmódunk se, semmi


De egyszer beultem kajálni egy teraszos pizzázoba vagy ilyesmi erre hallom hogy valaki ordit a hely masik végéből hogy na ő az a x(mondta a nevem is amit hisz mert a valodit nem tudja), akit mindig feleségül akarok venni de soha nem adja meg magát!

Odanézek es kb 10 en néztek rám vissza mert ő haverok havernők köreben ült es mindenkinek kikiabálta ezt.

Én meg mosolyogtam egy nagyot hofy na ezt az udvarlást!tiszta hülye :D

Aztán dumáltunk pár vicces mondatot :D

Igazábol imádom de tényleg egy gátlástalan bűnöző is meg amugy is gátlástalan mindenben.

2023. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Érzésekkel nem viccelünk!
2023. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
Az IQ-nak, mi köze ahhoz, hogy bármi áron dugnálak?
2023. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Ezt nem tartom valószínűnek.

Azt inkáb igen, hogy mások felé nem ezt továbbítja, el tudom képzelni, de inteligens ember érzésekkel nem viccelődik.

2023. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
A lepontozokat valszeg már rég d.gná egy bűnöző meg vinné a drogba is. Még azt pontozzák le akinek van tartása. Ez igen.
2023. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%

De az ilyenekkel szorakoznak csak akik be adják a derekukat ilyeneknek es konnyedén;)

Őket semmibe nézik.

Vajon miertaz kell aki nem adja magát? Mert azt lehet tisztelni is.

2023. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Úgy, ahogy a vendéglátóegységben az 1.el, úgy történt velem is, de most nem erre gondolok. 1/1 ben. Csak a nő hallja. Szó sincs dugásról.
2023. febr. 18. 13:59
 8/19 A kérdező kommentje:
Az intelligencia úgy jön ehhez, hogy a falu bolondja is térdelt már le elém nyilvánosan gyűrűvel, hogy megkérje a kezem. Nyilván nem vettem komolyan.
2023. febr. 18. 14:01
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Az intrlligensek ugy csináljak hogy akár 7 évig is szívatnak egy nőt azzal hogy MAJD megkéri, MAJD jöhet a gyerek. Aztan 7 ev mulva kezd csak derengeni a nőnek hogy át van verve. De akkor már be is figyel egy uj nő akit fél éven belul el is vesznek.
2023. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Vagy kesobb válnak es hagyják ott a családot cagy csalják az asszonyt merthát meggondolta magát mégse olyan jó a családosdi:D
2023. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!