Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők számára az átlag feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára az átlag feletti intelligencia nem annyira vonzó mint az átlag feletti külső?

Figyelt kérdés
Ennek milyen evolúciós okai lehetnek? Evolúciós szempontból a "túl" magas intelligencia hátráltat a túlélésben?
2020. nov. 22. 15:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
56%

Dehogynem!

Sőt!

2020. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
31%
Lasd Hawking?
2020. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
70%
Egy intelligens nőnek egy hasonló intelligens férfivel való mélyebb beszélgetés felér egy orgazmussal.
2020. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
65%
A külső megfog, a belső megtart. A külsőt látjuk meg először, az adja először a vonzalmat... biológia, a szexuális vonzalom nagyon is hozzátartozik a vonzalomhoz. Attól még vonzó a magas intelligencia is, de csak attól nem fogok összejönni vkivel, hogy okos. És azért az sem mindegy, hogy mégis milyen jelleggel intelligens és hogy mutatja ezt ki. A legtöbb esetben egy alacsonyan funkcionáló autista, egy szakbarbár vagy egy beképzelt mindentudó nem vonzó, akármennyire okos.
2020. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
19%
Nálam követelmény mindkettő, de persze azért, mert én is olyan vagyok.
2020. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
27%

Én a környezetemben azt láttam, hogy ha egy nő több udvarló férfi közül választhatott, szinte kivétel nélkül mindig a kevésbé intelligens férfival jött össze, aki kb annyiban volt jobb, hogy nem gondolta túl a dolgokat, mivel nem is nagyon volt mivel, ezért egyszerűbben gondolkodás nélkül ráhajtott a nőre. Ahol két okos hódoló volt, ott is a kettő közül a kevésbé okos lett kiválasztva.


Azt mondják a nők, hogy az intelligens férfiakat szeretik, de mégsem ezt mutatja a gyakorlat.

2020. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
34%

#6

Ez nagyban függ attól,hogy az adott nő mennyire intelligens. Csakúgy mint külsőben, ebben is mindenki szintjén keres. A legtöbb nő/ember akivel találkozhatsz nem géniusz így a te megfigyelésed elég sokszor érvényesül. Egyébként úgy emlegetjük a magas intelligenciát mint valami rossz dolgot pedig pont hogy felsőbbrendűvé teszi az embert, ezt ne felejtsük.

2020. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
52%
Nekem fontos,hogy intelligens legyen a pasi, de ebbe számomra az is beletartozik,hogy ezt nem fitogtatja se felém, se a külvilág felé. (igaz, mondhatnánk,hogy ez már kevésbé vallana intelligenciára)
2020. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
52%
Az átlag feletti ÉRZELMI és értelmi intelligencia, drágaság. Autisták nem érdekelnek.
2020. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
61%
#9 voltam: mármint, az átlag feletti ÉRZELMI és értelmi intelligencia a vonzó. Aki meg az összes kapcsolatteremtési hiányosságát jó memóriával és matematikai készségekkel próbálja "pótolni", az mehet a levesbe.
2020. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!