Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, hogy itt csak nőknél sikertelen férfiak vannak, akik tisztában vannak a nők valódi természetével?

Figyelt kérdés

Én igaz 21 éves koromig szűz voltam, de nem a kinézetem miatt, hanem mert rossz családból származom, sajnos alkoholista apukám volt és elég nagy szeretetlenségben, igénytelenségben nőttem fel, ami hatással volt az énképemre és az önbizalmamra is. Ahogy elkezdtem felnőttként összeszedni magam kívül-belül, úgy aztán egyre több sikerem is lett a nőknél. De közben rengeteget olvastam azért csajozós témákat a neten, incel fórumokat, blackpill, redpill és hasonló tartalmakat, mert életem első 21 éve, amikor szűz voltam mégis elég nagy hatással volt rám. (Én is szerettem volna már 14-16 éves koromtól barátnőt és szexet, mint a legtöbben és még bőven emlékszem a tizenévesen végig sírt estékre, amiért azt éreztem engem senki nem szeret.)


Most 28 évesen eljutottam oda, hogy a külsőmet is kimaxoltam, anyagilag is jól állok a korosztályomban és egészen van bennem annyi belső vonzalom is, hogy elég sok nőnek vonzó tudok lenni. Van benne genetika is persze, mert jóképű vagyok és magas, de azon kívül is igyekszem minden másból kihozni a maximumot. A kérdésem, hogy miért hiszik azt itt sokan, akik ide kommentelnek, hogy csak kb. szűz incel férfiak írnak olyanok, akik látják és leírják az igazságot a világ, a férfiak és a nők valódi működésével kapcsolatban? Folyamatosan inceleznek és szüzeznek mindenkit, aki egy bizonyos fajta véleményt fogalmaz meg, közben pedig nem csak ilyen férfiak vannak az ilyen válaszokat adók között.


2023. febr. 19. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Incel fórumokon meg blackpill baromságokon nőttél fel. Vasárnap este itt vagy a gyakorin és önigazolást keresel.

De, incel vagy. Akkor is, ha nem vagy szűz.

28 évesen mit maxoltal ki? Volt már komoly kapcsolatod? Apa lettél? Fogtad a feleséged kezét a szülőszobában? Nevetett rád a gyereked? Bújt màr hozzád bàrki reggel szerelmesen? Akkor is, ha büdös a szàd, és szúrsz?

Sejtelmetek sincs, hogy mit jelent férfinak lenni. A nőkhöz meg hozzá se mertek szólni.

2023. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Akinek nem inge... 🤷‍♀️
2023. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A nők valódi természete? És mégis milyen lenne az?

Arra nem gondoltál, hogy minden ember egyedi? Hogy mindenkinek van saját személyisége, hiába nő vagy férfi?

Ha így vélekedsz a nőkről, attól te még incel vagy, függetlenül attól, hogy szűz vagy-e még.

Képzeld, engem is szivatott meg a f.arka után futó pasi, aki lehazudta nekem a csillagokat is az égről, aztán mégsem akart komoly kapcsolatot. Ennek ellenére nem utálom, és nem szidom az egész férfi nemet. Vannak köztük ilyenek is, meg olyanok is. Aki meg nekem nem szimpatikus, azzal nem állok szóba, de nem állítom, hogy minden férfi egyforma.

2023. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden általánosítás túl általános ahhoz, hogy igaz legyen. Ez olyan szinten igaz, hogy még ez az általánosítás sem állja meg a helyét:D


Nyilván lehet nagy általánosításokat mondani férfiakról és nőkről, de ezek semmivel sem fognak közelebb vinni semmihez. Ha te úgy gondolod, hogy tudsz olyan állítást tenni ami Az Abszolút Igazság a Nőkről, akkor elég valószínű, hogy tévedsz, mert az egyik ilyen, a másik olyan.


Az, hogy 21 évesen vesztetted el a szüzességed.... köszönjük Emese, pont nem voltunk rá kíváncsiak. Minek hoztad fel? Én meg 22. Mit számít ez?:D


Az, hogy szeretetlen voltál kamaszkorodban sajnálatos, de 28 éves korodra remélem ez már nemigazán befolyásolja a zéletedet.


Az incel fórumok meg... hát... ha lehet keresni rossz helyet a nemek közti kapcsolatról, hát ez az egyik legrosszabb. Hiszen ott olyanok ontják az észt, akiknek 000000000 tapasztalata van érdemben párkapcsolatok terén. Én jobban megbíznék inkább tapasztalt házasok gondolataiban, hiszen ők nem csak állítanak valamit, de bizonyítani is tudják mi a jó, mi kell a másik nemnek.

2023. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként meg incel dumákat nyomsz a válaszok alatt. Akkor meg miért csodálkozol, ha incelnek néznek? Az incel eszmerendszer elég messze áll a valóságtól, azért ezt be lehet látni.
2023. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!