Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akivel minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel minden jól alakult,de aztán nem válaszolt semmire,majd elkezdtem neki sokat írni,utána letiltott mindenhonnan.Mit tegyek? Nem értem miért tette,amikor nem bántottam meg.Ne keressem egy darabig? Hátha meggondolja magát?

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 14:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem válaszolt, letiltott. Hogy kéne még a tudtodra adnia, hogy nem kíváncsi rád?! Hagyd békén végleg!
2023. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszadó!

Talán mert semmi előjele nem volt annak h.letilt? Előtte 2 nappal még írta h.találkozni is szeretne.Nem értem miért is a tiltás a megoldás?????

Ha valaki nem akar valamit mondja meg!!

Gratulálok ha te is abba a kategóriába tartozol aki csak eltűnik!!!

2023. febr. 20. 14:52
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

Vannak ilyen takonygerincűek, ne vedd magadra.


Feltehetőleg talált valaki mást magának. Lépj tovább és a saját érdekében és érdekedben is, ne keresd.

2023. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Gerinctelen volt, hogy megmondja, hogy nem akar tőled semmit. Ez a ghostingolás, előfordul sajnos. Ne búsulj utána, nem érdemli meg.
2023. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Mádosik válaszoló!

Nem talált mást ez teljesen biztos!

2023. febr. 20. 15:09
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
2. Gratulálok, ha te olyan érthetetlen vagy, hogy csak a letiltásból értesz.
2023. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Tudom mi az ghostingolás!

De ez egy normális srác.Lelkis srácnak tűnt,még a posztjai is arra utaltak.Mindig menhelyes kutyás posztokat osztott meg.Nem értem :(

Annyira bánt ez.

2023. febr. 20. 15:10
 8/21 A kérdező kommentje:

Mi az h.a letiltásból értek??????

Talán egy választ,egy mondatot megillet az ember!!

Főleg h.az elején ő tepert!

Látom itt is mind ilyen lelketlen szánalmas emberek válaszolnak csak.

2023. febr. 20. 15:12
 9/21 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy mégsem rendes. Írogatásból nem lehet megismerni senkit.
2023. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Találkoztunk is nemcsak irogattunk!!
2023. febr. 20. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!