Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác csak szexet akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vivien9322 kérdése:

Ha egy srác csak szexet akar, akkor miért van az hogy aggódik érted és törődik veled? Bármit megtudsz vele beszélni mert támogat.

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 18:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Mert ha nem aggódna és nem törődne veled akkor nem lenne szex...egyébként rossz a kategória.
2023. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Hogy megtartson. Mert a nőknek mindig kell érzelem, bármennyire tagadják.
2023. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne akarj többet belelátni, mint ami van.
2023. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Hát, talán mert közben szerelmes lett beléd.
2023. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kb,már lassan egy éve vagyunk így, és már többször volt hogy befejezzük ezt az egészet ami van, de mindig vissza találunk egymáshoz.
2023. febr. 19. 18:41
 6/20 anonim ***** válasza:

"de mindig vissza találunk egymáshoz"


Tehát mindig meggyőz, hogy miért maradjatok együtt. Valószínűleg felismerte, hogy egyébként mástól, családtól pl. kevés figyelmet kapsz, kicsi az önértékelésed, így ha egy kis figyelmet, törődést mutat feléd, mindenre kapható vagy. Ezért emelted ki a kérdésben azt, hogy "aggódik érted és törődik veled".

2023. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
És mit mond, miért nem szeretne tőled semmi komolyat?
2023. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Arra konkrétan nem mondott semmit csak hogy szeretné megtalálni saját magát. Ja és hozzá teszem mindig én akartam kilépni de én is léptem vissza a dologba
2023. febr. 19. 18:49
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudja, hogy még egy ilyen naív, éretlen lányt lehet nem fog ki soha. Te akkor is maradsz a fiókban, ha barátnőjével szakít a jövőben.
2023. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
És azt honnan tudod, hogy csak szexet akar? Ezt így elmondta?
2023. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!