Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?Annyira el vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Annyira el vagyok keseredve.Letiltott mindenhonnan és fogalmam nincs mit tehetnék.Egyik napról a másikra megváltozott.Adjak neki időt? De mégis mire? Tudni szeretném a v miért tette.Mindenki azzal jön ha akart engem keresni fog.De mikor?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 06:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

Ez a aranyos kedves srác vagy megismert valakit, vagy elege lett a kedves aranyos szerepből. Eddig tartott a színészkedés. Kevés az, aki tisztességesen zárja le az ismerkedéseit. Ő sem az a fajta. Hiába akarsz te magyarázatot, ha neki ennyit sem értél. Nem könnyű a tovább lépés, de nincsen más lehetőséged. Kesereghetsz egy életen is át miatta, de ezzel nem leszel előrébb.

Nem kizárható az sem, hogy a későbbiekben jelentkezni fog megint, ha éppen unatkozik. De ennek őszintén szólva mi értelme? Semmi. Az ember jelleme adott, nem változik. Ő is belefáradt abba, hogy hosszabb ideig hozza azt a szerepet, amit szerinte elvárnak tőle. Az ilyen embert el kell kerülni a továbbiakban. Ha mégis újra bedőlsz neki, az màr egyértelműen a te hibád lesz, hiszen nem tanultál az előzményekből. Nem, nem érdemel mindig mindenki második esélyt. Ezzel csak újabb lehetőséget adsz neki a szivatásra.

2023. febr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem kell eldobni egy JOL mukodo kapcsolatot amiben amugy boldog vagy, csak epp valami kis nezetelteresetek van.

Itt nem ez a helyzet. Nem vagytok kapcsolatban, tulajdonkeppen annyi kozod van ehhez a palihoz mint az itt valaszoloknak. Valoszinuleg mar talalt olyat akivel sokkal jobban erzi magat, akivel tud terveznj. Te viszont nagyon beteges vagy, nem akarod latni hogy ez a pali nem erez irantad semmit, meg csak nem is kelted fel a figyelmet sem. Egyszeruen annyit ersz neki mint sza*nak a pofon..

Szerintem nem is mondta soha hogy lesz koztetek barmi, csak te lattad bele az egeszet 😂

2023. febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj mar.

Én is okos leszek és leirom, hogy keress mast.

Velem koppra ugyanez történt fel év kapcsolat után.

Kiment külföldre egy hétre, majd semmit nem irt, nem is válaszolt, amikor hazajött meg én irtam neki, hogy na mizu. Aztán arra sem válaszolt, úgyhogy megírtam neki, hogy ha ennyire képtelen kommunikálni akkor bssza meg és többet az életben ne keressen. Meg csak képe sem volt személyesen szakítani fel év kapcsolat után!

És de, az ilyen kapcsolatot nem megjavítani kell, hanem eldobni. Ha a másik beszélni sem hajlandó veled, ami minden kommunikáció alapja, mégis HOGYAN akarsz EGYEDÜL bármit megjavítani? Az ilyen takony gerincűeket hagyni kell a francba…


24N

2023. febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

Kiment dolgozni és nincs ideje rád, éli életét, valószínűleg csajozik és nincs kedve veled tovább ismerkedni.

Ezért tiltott is le, ez egy nagyon célszerű válasz volt részéről, azt jelenti, hogy:

"Nem érdekelsz, hagyj békén örökre!"

Nincs ezen mit magyarázni, nem volt ő olyan aranyos, mint te hiszed ez az egy biztos.

2023. febr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%

Van valaki más is a képben és nem rajtad járnak a gondolatai.

Mondjuk az elég sokat elmond a srác jelleméről, hogy annyira sem tisztel Téged, hogy annyit mondjon köszönök mindent és szia.

Valószínűleg azért tiltott le minden helyről mert sokat kerested és számára ez kényelmetlen volt, sajnos az a viselkedés sem ritka mai világban.

A helyedben bezárnám azt a könyvet és egy újat kezdenék, semmit nem vesztettél a kapcsolattal, ne azon töprengjél mi lett volna ha éppen máshogy alakul. Ezt az energiát már a következő kapcsolatba érdemes fektetni és ha jól választasz már nem is fogsz rá emlékezni.

2023. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%
Figyel csak kérdező ha nem tetszenek a válaszok amiket menjél és bőgjél meg dühöngjél valamelyik sarokba. Igen okosabbak vagyunk mert te képtelen vagy bármit is bele látni. Nem jut eszedbe egyáltalán hogy az agyára mentél a sok írással? Vagy az hogy talált kint valakit aki jobban érdekelte mint te? Olyan naív meg hisztérikás vagy mint egy 14 éves gyerek. És igen ez így működik hogy keresel mást. Ha nem tetszik akkor nem kell pasizni.
2023. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, már a múltkor is leírtuk többen, hogy ez sajnálatos, hasonlót éltünk már át, de nincs mit tenni, és szánalmas, ha bármivel próbálkozol még.


Oké, hogy te megbeszélted volna, nyilván ez lett volna a normális, de ne akard kierőszakolni!


„Egyébként meg hagyjuk már ezt hogy valakinek valaki sok..” Miért hagyjuk? Létező jelenség. Én pl. nem dobbantottam, mikor egy-egy pasi volt túl tapadós, és ált. sikerült rendezni, megértetni a másikkal, hogy vevő vagyok rá, viszont szeretnék levegőt is kapni, de nem mindenki ilyen, és vki inkább kimenekül a szituból szó nélkül. Nyilván ott van az is, hogy nem mindenkit lehet ilyen módon visszafogni, és vki esetleg úgy gondolkodik, hogy felesleges szócséplés, a másik egy pióca. Azt még azért hozzátenném, hogy nem biztos, hogy sok voltál neki, és az volt a gond, 5 millió oka lehet, miért lépett le szó nélkül.


Ha jelentkezni fog még, tudod, mikor? Mikor már abszolút nem számítasz rá. De ebbe ne éld bele magad, aki egyszer magyarázat/lezárás nélkül elvágta a szálakat, az szinte tuti, hogy máskor is megteszi majd, szóval, a saját érdekedben jobb, ha marad az a tiltás, hiába most nem így gondolod.

2023. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%
Én már kezdem érteni, miért tiltott le🙄 Itt se fogadod el a válaszokat, tőle se fogadnád. Miért tette? Azért, mert nem akar veled beszélni a továbbiakban. Tény, hogy elegánsabban is tehette volna, bunkó dolog, amit csinált, de a lényeg ez. Ha 2 fél közül az egyik nem akar beszélni a másikkal, akkor abból nem lesz beszélgetés. Ilyen szempontból teljesen lényegtelen, hogy miért döntött úgy, hogy nem akar.
2023. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%

Sok az okos ember?

Amíg így gondolkodsz,addig sajnos nem tartozol közéjük!

Képtelen vagy elfogadni,hogy valakinek valamiért nem kellesz?

2023. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%
Rám nem bír így tapadni egy csaj se :D
2023. febr. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!