Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?Annyira el vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Annyira el vagyok keseredve.Letiltott mindenhonnan és fogalmam nincs mit tehetnék.Egyik napról a másikra megváltozott.Adjak neki időt? De mégis mire? Tudni szeretném a v miért tette.Mindenki azzal jön ha akart engem keresni fog.De mikor?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 06:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

De ezek után keres Te szoba is állsz bele?

Tökmindegy miért, engedd el Magad miatt és ha keres se állj vele szoba.

Ha annyira erdekelted volna nem tűnik el és ezen nincs mit magyarázni sztm.

N 30

2023. febr. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Nagyon jól alakult minden,még ő tepert és aztán vm megváltozott amikor kiment külföldre dolgozni pár hétre.Aztán a végén nem válaszolt már semmire el se olvasta amiket írtam :( én meg sokat írtam neki és tiltott mindenhonnan.Egyetlen válasz szeretnék kapni.Hogy miért változott vagy hogy legalább mondta volna azt h.hagyjam vagy bármi.Iszonyatosan bánt hogy nem értem mi történt :( Egy aranyos kedves srác volt

2023. febr. 22. 06:36
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Keress mast
2023. febr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok mást keresni.Pont ilyenek miatt akik az írják keress mást van ilyen mocsok világ.A problémákat meg kell beszélni.Emberek vagyunk nem gépek.Nem gombnyomásra műkődik valaki.Szánalmas hogy mindjárt keress mást.És az érzések??
2023. febr. 22. 06:43
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem történt semmi, csak egyik pillanatról a másikra le lettél tiltva?


Ez olyan valószerűtlen, ezt remélem te is érzékeled.


Mit tudsz tenni? Semmit.. zaklatni ne zaklasd.

2023. febr. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Máskor is tiltott már le? Voltatok már szakítás közelben?
2023. febr. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan voltak előzményei ennek a letiltásnak,és ezzel nem bántani szeretnélek,hiszen engem is tiltottak már le életem során...

Hogy miért is?Azért,mert neki túl tömény volt,ahogyan rázúdítottad az érzéseidet,nem tudott ezzel mit kezdeni,mivel valószínűleg ő képtelen volt mindezt viszonozni.Nincs gerince eléd állni,elmondani,mit miért tett,de kedve meg energiája sincs.Azért,mert NEM ÉRSZ ANNYIT számára.

Ezt kérlek,a saját érdekedben fogadd el,csak önmagamad marcangolod olyan személy miatt,aki tulajdonképpen meg sem érdemli a figyelmedet!

A másik fontos dolog :tisztelni a határait.Ő hátat fordított neked,ezzel jelezve,nem kíván az életébe.Sajnos mást tényleg nem tehetsz, mint menni tovább és örülni a szabadságodnak.Így esélyt kaptál egy boldogabb életre valakivel,akit tényleg érdekelsz.

2023. febr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Annyi a rohadt sok okos ember...

Nem volt előzménye semmi..még előtte 2 nappal azt írta hazajön talizunk..

Egyébként meg hagyjuk már ezt hogy valakinek valaki sok..

2023. febr. 22. 07:07
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te már hetek óta kérdezed itt ugyanezt. Nem hiszem, hogy ennyire gyakori jelenség lenne, hogy mindig más legyen a kérdező.

Pöröghetsz az arcodon, akkor se fog veled még egyszer szóbaállni. Nincs jogod kövezelőzni, hogy de csak még egyszer, mert mindent rà akarsz zúdítani, meg neked egy olyan vàlasz kell, amit el tudsz fogadni.

Nyuszika: azért tiltott le, mert nem kellesz neki, nem akar tőled semmit, a továbbiakban egy szót nem akar veled beszélni. Ez nem elég indok? Sajnálom. Akkor is ez az ok, neked meg el kell fogadni.

Ő semmivel nem tartozik neked, főleg hetekkel a szakítás után.

Amúgy meg elég valószínű, hogy ő már előtte is jelezte, hogy gond van, csak te annyira bele vagy szerelmesedve a hangodba, hogy figyelmen kívül hagytad, mivel az neked nem indok, tehát nem fogadod el.

A pasi meg megunta ezt a szófoshást. Valószínűleg az is rásegített, hogy távolt volt, és egyáltalán nem hiányoztal neki. Esetleg már akkor a szemét forgatta, ha pittyent a mobil, hogy írtàl neki, és előre tudta, hogy megint kisregény jön tele nyekergéssel. Ràjött, hogy ez neki nem hiányzik. Aztán lelépett.

Fogadd el, hogy többé nem áll veled szóba. Ennyi.

2023. febr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
De ő a párod vagy csak egy srác akivel ismerkedsz? Ha a párod meddig voltatok együtt?
2023. febr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!