Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hónapja elvesztettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapja elvesztettem a szüzességem, most először nem jött meg. Ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdeném a történetet, arra kérném a leendő válaszolókat, hogy a véleményüket mondják el, de ne kioktatva, vagy lehurrogva. Köszönöm szépen...

Nos... (dátumozom, hogy követhetőbb legyen) 6 hónapja vesztettem el a szüzességem (júl. 24.). Majd rá egy hónapra feküdtem le megint a barátommal (jún.24.). A mensesemnek a kettő között kellett volna megjönnie (július 14. körül), de az első együttlét után csúszott két hetet, így július 27-én jött meg. Amikor késett, akkor a 9. napon csináltam tesztet, negatív lett. Ugye megjött a kéthetes csúszással (jún.27.), teljesen normális, megszokott menses volt. Ezután teljesen szabályosan jött meg, semmi különös nem volt, 5 alkalommal volt meg az első együttlét óta. Most viszont nem jött/jön meg, és kicsit aggódom. (orvoshoz természetesen elmegyek, de ezt most így az ünnepek alatt nehéz kivitelezni). Akarva-akaratlanul hirtelen a terhesség jutott eszembe, de nem volt semmi erre utaló jel, meg is jött eddig rendesen, valamint most kezdeném a hatodik hónapot (júl.24. óta nem voltam a barátommal), így már látszódnia is kéne, ha baba van.

Így a doki előtt, nektek mi a véleményetek? A terhességet ugye ki lehet zárni...?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2008. dec. 27. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

hát, az elején nem nagyon értem a dátumozást :


Nos... (dátumozom, hogy követhetőbb legyen) 6 hónapja vesztettem el a szüzességem (júl. 24.). Majd rá egy hónapra feküdtem le megint a barátommal (jún.24.). A mensesemnek a kettő között kellett volna megjönnie (július 14. körül), de az első együttlét után csúszott két hetet, így július 27-én jött meg.


ha ezt pontosítanád, megköszönném:$ de ezen felül szerintem nem lehet h terhes vagy :) hány éves vagy? mert ha még fiatal vagy, akkor lehet h még nem rendszeres... vagy az első két együttléttől kicsit megborult a rendszer.. vagy mostanság... volt pár stresszes napod... és igen, h kiderüljön h mi a gond, jó ötlet a doki :) de szerintem a terhesség kizárva

2008. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, most látom... köszi, hogy szóltál. Az első együttlét június 24.
2008. dec. 27. 22:56
 3/6 A kérdező kommentje:
a 2. pedig július 24. felcseréltem őket...
2008. dec. 27. 22:57
 4/6 A kérdező kommentje:
most már csak az életkort felejtettem el... (nem megy ez ma nekem) 18 éves vagyok.
2008. dec. 27. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem, akkor utoljára nyáron voltatok együtt nem? Akkor meg mitől félsz?
2008. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nyár óta már megvolt a havid egy párszor,akkor nincs mitől félned!
2008. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!