Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon utalhat terhességre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Mostanában az alhasam környékén érzek belül apró mozgásokat,bizsergéseket,minden nap,többször is.Van hogy a hasamra teszem a kezem és szívdobogás szerű dolgot érzek.Utalhat terhességre?
2011. dec. 19. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora a hasad
2011. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14-16+++ hetesre igen, előtte nem érezhetsz semmit. Mi az első mozgásokat 20. hét környékén éreztük.
2011. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sérv is lehet
2011. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha élsz vagy éltél nemi életet mostanában, akkor csinálj egy tesztet, és legalább megnyugodsz és kiderül
2011. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet,hogy alapból nem vagyok vékony testalkatú,így van hasam,bár nagyobb,mint volt és nem eszek többet,mint azelőtt.
2011. dec. 19. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:
A zsírpárna nem számít. Ha már 3 hónapja késik, akkor terhes vagy, ha nem, akkor meg csak a gázok.
2011. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olvastam a bizonyos pecsételő vérzésről is,nos én ilyet tapasztaltam,mert nem abban az időben jött meg mikor kellett és egészen világos színe volt,nem a megszokott menstruáció.Az elmúlt időszakban a szaglásom is kifinomult,nagyon sok olyat megérzek,amit más nem vesz észre,és egy ideje már fenn áll a reggeli/napközbeni rosszullét is.Ezekkel az infokkal vélemény?
2012. jan. 9. 22:27
 8/8 anonim ***** válasza:

terhességi tesztet csináltál? Most már a kérdésed feltevése óta annyi idő telt el, hogy 1000% hogy kimutatja ha csinálsz most

ha csináltál, és negatív, akkor nem vagy terhes, ennyi

2012. jan. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!