Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a baratnomnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a baratnomnek, hogy ez nagyon zavar rajta?

Figyelt kérdés

4 honapja vagyunk egyutt es sajnos azota eltunt a rozsaszin kod es eszrevettem par dolgot amik elegge zavarnak. Nagyon szeretem őt es nem szeretnem megbantani ezert sem tudom, hogy ezt inkabb hagyjam vagy kozoljem vele..


Nem is tudom, hogy ezt hogyan kene leirnom, de nem regiben eszrevettem, hogy sajnos vannak neki tobb kisebb fekete szorszalai az ajkanal. Nem azt mondom, hogy ez nagy baj vagy hogy bajsza van, de ez engem zavar. Tobbek kozott emiatt mar nem annyira vonzodom hozza mint elso alkalomkor.


Illetve a masok kerdesem ezzel kapcsolatban, hogy az normalis egy kapcsolatban hogy a tesi vonzalom egyre inkabb megcsappan? Sajnos ezt eszrevettem magamon.


Ti mar kerultetek ilyen helyzetbe? Ha igen mit csinaltatok?


A valaszokat elore is koszonom!



2023. febr. 25. 18:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
97%
Ezek nem drasztikus válaszok ez a valóság. Tényleg minden rosszindulat nélkül mondom hogy szakíts. Mert ha igazán szeretnéd nem akadnál fent ennyin. És igaza van a 15-ös kommentelőnek! Mi lesz terhes lesz? Akkor majd jön a stria a narancsbőr a szőrös punci minden is! Ja és az nem holnap lesz hanem mondjuk évek múlva amikor már megkevesebb a vonzalom. Nem normális, hogy ennyire rövid idő után ez ennyire csökkent. Ebből látszik, hogy nem az igazi. Nem bántani akarnak kérdező csak felesleges húznod az idejét a lánynak és magadnak is.
2023. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, pár szőrszál... Mindenkinek van, ez nem valami megváltoztathatatlan dolog, le lehet kozmetikazni. És volt, nincs szőr. Ha óvatosan utalnál rá, hogy kackiás bajusz nélkül jobban tetszene, biztosan tenne ellene valamit.
2023. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
92%

20. Az, hogy ha igazán szeretnéd a barátnőd, - és férfi lennél a javából - nem akadnál fel ezen, sőt észre sem vennéd!

17.

2023. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
90%

"eszrevettem par dolgot amik elegge zavarnak"

"a tesi vonzalom egyre inkabb megcsappan"


Nem, nem normális, főleg nem 4 hónap után.

Sokkal jobban jár, ha külön folytatjátok.

2023. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi infóból ennyi telik kérdező… vagy kommunikálsz érthetően és vázolod a részleteket is, vagy ilyen válaszokat kapsz. Ha mindenki szembe megy az autópályán, akkor talán el kéne gondolkodni …
2023. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
96%

"Mondd csak, ismerős számodra az a fogalom, hogy higénia? :)"

A higiénikus ember is büdöset sz@rik, nő szőr a testén, ráncosodik, hízik stb. Te valamit nagyon félreértettél a mondandómból.

#15 voltam

2023. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is inkább szakíts vele, ez nem szerelem, te is ő is jobban jár külön vagy más személlyel.
2023. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
94%
4 hónap után kicsit korai ez még.
2023. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Igen rengeteg padiban megcsappan a testi vonzalom amikor elszáll a köd.
2023. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
59%
Én azt nem tudom megérteni, hogy eddig hogy nem zavart ez...
2023. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!