Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a baratnomnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a baratnomnek, hogy ez nagyon zavar rajta?

Figyelt kérdés

4 honapja vagyunk egyutt es sajnos azota eltunt a rozsaszin kod es eszrevettem par dolgot amik elegge zavarnak. Nagyon szeretem őt es nem szeretnem megbantani ezert sem tudom, hogy ezt inkabb hagyjam vagy kozoljem vele..


Nem is tudom, hogy ezt hogyan kene leirnom, de nem regiben eszrevettem, hogy sajnos vannak neki tobb kisebb fekete szorszalai az ajkanal. Nem azt mondom, hogy ez nagy baj vagy hogy bajsza van, de ez engem zavar. Tobbek kozott emiatt mar nem annyira vonzodom hozza mint elso alkalomkor.


Illetve a masok kerdesem ezzel kapcsolatban, hogy az normalis egy kapcsolatban hogy a tesi vonzalom egyre inkabb megcsappan? Sajnos ezt eszrevettem magamon.


Ti mar kerultetek ilyen helyzetbe? Ha igen mit csinaltatok?


A valaszokat elore is koszonom!



2023. febr. 25. 18:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
21%
Beszéld le vele, normális ha nem hagyod kisiklani a kapcsolatot!
2023. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%

Ha 40 év után megcsappan a testi vonzalom, az még oké. Na de 4 hónap után? Pár kósza szőrszál miatt? Mondjuk az is gáz, hogy a barátnőd nem figyel erre oda.

Ez nem igazi szerelem. Ez csak valami kis fellángolás volt.

2023. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%

Nem normális, hogy ilyen hamar elmúlik a rózsaszín köd.

Szeirntem az sem, hogy ez ennyire zavar téged. Nekem is van ott pár szál, eszemben sincs leszedni, csak nagyon közelről látszik, és a páromat nem zavarja. Egy csomó nőn van szőr itt-ott, akik nem szedik le. Szerintem a legtöbb férfit ez nem zavarja.

2023. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
98%
4 hónap és már csappan a vonzalom???? Ez a kapcsolat csak a párkapcsolatfüggésed kielégítése, semmi több.
2023. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
4 hònap után nagyon nem normális, ha megcsappan a testi vonzalom, ez inkább egy kis fellángolásnak tűnik, ami hamar el is mùlt részedről.
2023. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
34%
Hany eves vagy te? Persze hogy mondd meg! Vezesd fel neki ugy, hogy jobban tetszene ha leszedné.
2023. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jövője a kapcsolatotoknak. Szakíts vele. Csak huzzátok egymás idejét.
2023. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak szőrszálak a szám környékén. Nem mondom, hogy egyáltalán nem zavarnak, de egyszer-kétszer kiszőkítettem őket, párszor meg leszedtem. Aztán rájöttem, hogy nem érdekel, hogy ki mit gondol. Ilyen vagyok, ennél sokkal nagyobb problémák is vannak.


Az, hogy 4 hónap után nem kívánod már annyira a párod, az probléma és egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy a szőrszálacskák miatt van.

2023. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Sose gondoltam volna, hogy egy ilyen artatlan kerdes, ilyen keves informacioval, ilyen drasztikus valaszokat fog eredmenyezni…
2023. febr. 25. 18:55
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap után érezhetően csökkent a vonzalom? Ez hosszú távon sehova sem vezet. A szőrszál meg lehet, hogy tényleg nem a legvonzóbb, de basszus, senki sem tökéletes. Tapintatosan lehet szóba hozni, persze, úgy, ahogy neked sem esne rosszul.
2023. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!