Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell A férfinak? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell A férfinak? A barátom egy elég macsó típusú, tipikus férfi. Mivel tudnám levenni a lábáról úgy hogy kicsit nyeregben érezhessem magam én is? Kenyérre akarom kenni kicsit.2 hónapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
a barátom egy elég macsó típusú, tipikus férfi. mivel tudnám levenni a lábáról úgy hogy kicsit nyeregben érezhessem magam én is?:) kenyérre akarom kenni kicsit. 2 hónapja vagyunk együtt.
2010. okt. 5. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól tartok, még nem láttál férfit. És ha belenézel a tükörbe, nőt se látsz.
2010. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Sose fogod kenyérre kenni. Mindig az lesz amit ő akar. Tipikusan az a típus, te meg tipikusan az a fajta lány vagy akinek ez kell. Örülj ha nem ver majd meg. :)
2010. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kb...
2010. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha megvaltoztatni akarod, azzal elkestel, nem neked kell nevelni, nevelje meg az anyja. Dontsd el melyik tipus jon be, a macsos, tipikus fajta, vagy az akit kenyerre tudsz kenni, akinel te is szohoz jutsz. Ha utobbira van igenyed, akkor olyan pasit valassz.
2010. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján ez nem fog menni, ő sosem lesz kenyérre kenhető típus. 28L
2010. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szerintem kicsit félre értetek.... ő nem agresszív fajta. nagyon higgadt és nyugodt ember, előbb kenek fel valakit a falra mint hogy őt lássam máshoz hozzá nyúlni. tehát aki csak gúnyolodni akar most nagyon mellé fogott...csak annyi a baj, hogy neki még nem nagyon volt komolyabb kapcsolata nem volt még szerelmes , nem tudja hogy kell viselkedni egy kapcsolatban és szeretném rávezetni valahogy..
2010. okt. 8. 09:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem fogod tudni kenyérre kenni. Ő az tipikus úgynevezett "alfahím", aki tudatosan képes téged irányítani. (Pont azzal h nem lesz beléd szerelmes, nem fog érzelmeskedni). Szóval nem gúnyból szántuk. Törődj bele h sose fogod tudni irányítani, nyeregben érezni magad meg végkép..
2010. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Főzős Laci ***** válasza:
100%
Egy férfi a nőies kedvességekkel lehet "kenyérre kenni".Ezek pl:finom étel-amit szeret,csinosan öltözködni-csak az Ő kedvéért,szex előtt csábító fehérneműkben pózolni előtte stb.Engem ezzel lehetne,de az én feleségem ezekből 0%-ot valósít meg. 40/F
2010. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, pont ezt várja el egy igazi férfi a nőjétől. Ha ezeket megcsinálja nem tesz mást csak "kiszolgálja az urát"...
2010. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és ezeket vajon akkor is értékeli ha nem mondja ki??
2010. okt. 8. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!