Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok alkohol?

Figyelt kérdés
Mi fér bele egy pasinál és mi nem? Valamint befolyásol-e valamit ha egy srác anti alkesz? Köszönöm a válaszokat!

2023. febr. 28. 17:04
 1/9 anonim válasza:
100%

Nem gondolom jó kategória választásnak.

Szerintem minden téren fontos a mértékletesség és ez egy elvárható kérés, hogy a másik fél legyen tisztában a határaival. Ehhez kapcsolódva nem zavarna egy olyan pasi, aki nem iszik, viszont tartsa tiszteletben ha én szeretnék esténként meginni egy pohár bort. Lényegében nem befolyásol semmit, ha kölcsönös a türelem és megértés.

2023. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez egy korrekt válasz és valóban írhattam volna más kategóriába.
2023. febr. 28. 17:24
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Semmit nem befolyásol ha nem iszik. Én is néha iszom, ha ő is iszik, addig nincs semmi gond, amég tudja hogy hol van a határa. Ha csaták részegre leissza magát, az nyílván nem tetszik. Egyszer-kétszer előfordulhat persze az ember életében, de azért mértékkel.
2023. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Mivel én sem iszom, ez lenne az ideális.
2023. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Én sem iszom. Szóval az anti alkesz előny. Nem zavar, ha alkalmakkor iszik, de rendszeresen nem akarom. És reszegseg is kitart. Ritkán is.
2023. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Én sem iszom alkoholt, ezért előny az antialkeszség, de én már idősebb korosztály vagyok.
2023. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar,ha nem iszik,de nekem ne tiltsa csak azért,mert ő nem iszik soha.Napi szinten ne igyon a férfi,bulik alkalmával belefér az alkoholizálás egészen addig amíg viselkedik és nem fordul ki önmagából.
2023. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az semmit nem befolyásol, ha nem iszik. De engem az sem zavar, ha néha iszik és bulizik, én is szoktam. Viszont olyan férfival nem érezném jól magam, aki gyakran és/vagy mértéktelenül fogyaszt alkoholt.
2023. márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha iszik, és lehet vele inni. Sose jöttek be a nagy anti-alkik
2023. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!