Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most erre mit kellene reagalnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mit kellene reagalnom?

Figyelt kérdés
Barátnőm/élettársam mondta hogy mennek kajalni. Nő nap miatt és csak csajok lesznek.( Ezért sem lettem én meghíva) Anyukája a cég vezető ő hívta meg úgy mond őket. Kaja közben kuldozgette a képeket nekem és láttam a képen h vannak férfiak is. Miután haza jött rá kérdeztem milyen volt a csajos nap. Mesélte milyen jó volt mit ettek stb... Illetve váltig állította hogy csak csajok voltak... Nem értem mire volt jó? Hiszen apukája is ott volt és nem gondolnám hogy pláne előtte csinálna akár mit.

2023. márc. 1. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy férfiakból csak rokonok voltak.
2023. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Apukajat láttam. Meg férfi kollégákat. De az milyen csajos nap? 😂 De itt nem is azon van a hangsúly. Miért azt mondja csak csajok?
2023. márc. 1. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudta, hogy más nő férfit is visz magával???
2023. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, hogy ne érezd magad rosszul amiatt, hogy nem voltál ott. Egyébként tényleg nem szerencsés erről vetíteni, jobb lett volna, ha megmondja, hogy ő is meglepődött a megjelent férfiakon, mert nem erről volt szó a szervezéskor. (Gondolom ez a helyzet, nem pedig az, hogy el sem akart vinni.)
2023. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Neked mi bajod? Azért hazudott, mert előre tartott a reakciódtól, hiszen látszik, hogy baromi féltékeny vagy. Nem véletlenül küldözgette közben a képeket is. Hagyd békén szerencsétlent, ne kínozd feleslegesen, mert ott fog hagyni. Vegyél vissza a kontrollmániádból, mivel az SOHA nem célravezető.
2023. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!