Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "Felnőtt párkapcsolatok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Felnőtt párkapcsolatok" témában csak én gondolom úgy, hogy a kérdések nagy része a tini kategóriába kéne, hogy tartozzon?

Figyelt kérdés
Egyre inkább az a benyomás alakul ki bennem, hogy az emberek állandóan a párkapcsolatokkal foglalkoznak, miközben a többségük totál éretlen hozzá. Gyermeteg vagy ostoba kérdések, nulla felelősségvállalás, irreális elvárások, jövőkép hiánya, a párok közötti kommunikáció hiánya, stb. - számomra ilyen állapotok világlanak ki nagyon sok kérdésből (és a válaszokból is).

#értelenség
2023. márc. 1. 18:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem is elég sok az éretlen kérdés ebben a kategóriában.
Nem, szerintem a többség értelmes, a felnőtt kornak megfelelő kérdés.
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz meg kéne változtatnod a társadalmat. Kevésbé szexközpontú, sokkal kommunikatívabb, őszintébb enberek kellenének hozzá.
2023. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igazad van.

Másrészt, emlékszem, hogy tiniként, 16-18 évesen én is felnőttek válaszait szerettem volna látni.

Plusz sokan érettebbnek gondolják magukat, komolyabbnak a kapcsolatukat, mint amilyen (degradáló lenne számukra tini kategóriába írni)


De igen, borzalmas látni, hogy milyen kapcsolatok is léteznek...

2023. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most végigfutottam az ezen az oldalon látható kérdések címét és arra jutottam, hogy igazad van.
2023. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem tudom. Van sok olyan ostoba kérdés ami nyilvánvalóan odavaló (milyen insta csajokat nézeget a barátom meg efféle szánalmak), de pl a 14-től baXható a "nő" negyvenes pedó nem biztos hogy kéne oda. De lehet hogy naív vagyok és ott is van, én azt nem látogatom.
2023. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem csak te!


És az a fő gond, hogy sokan azt hiszik, hogy a tini és a felnőtt kérdést az különbözteti meg, hogy már 18 plusszos, tehát nem tini (vagy akár 20-21 éves).


Pedig rengeteg a tini élethelyzet idősebb korban is, hiszen szülőkkel lakik, anyuék döntenek/tiltanak, iskolába járnak mindketten, stb... Semmi különbség az élethelyzet és a kérdések tartalma között, mint amit egy 14 éves rakna fel.


De a végén mindegyik kikéri, hogy ők már nem tinik, mert 19 évesek... De azok!

2023. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. De én nem ítélkezni jöttem ide, hanem segíteni. Most nem tudhatod, hogy ki milyen élethelyzetben van/volt, csak egy kérdést látsz belőle.
2023. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én sem szoktam elítélni senkit, és ha tudok, segítek neki, bármit is kérdez. Ezzel együtt a valóságot néha nem árt tudatosítani: összességében nem egy pozitív társadalmi állapot rajzolódik ki előttem. Függetlenül a kiváltó okoktól, sokszor elég elszomorító az éretlen gondolkodás elterjedtsége a felnőttek körében, ami szerintem rendkívül nagy baj.
2023. márc. 2. 09:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit képtelen vagyoi felfogni, hogy a legintimebb kapcsolat a párkapcsolat, és az emberek nem mernek egymással beszélni. Itt mindent elmondanak, de egymásnak semmit. Ezek nem is igazi kapcsolatok, csak szexelgetések.
2023. márc. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7, és ma mindenkinek kötelező iskolába járni. Gondolj bele, miylen társadalmi kép rajzolódhatott ki régebben;)
2023. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, én nem gondolom úgy, még akkor sem, ha éretlen a kérdés. Mert attól még az felnőtt párkapcsolat, és más szabályok vonatkoznak rájuk, mint a tini kapcsolatokra.


Az, amit tényleg nem értek, hogy miért van a felnőtt PÁRKAPCSOLAT kategóriában, amikor arról szól a kérdés, hogy "ha 14 év a beleegyezési korhatár, akkor a sok b...atlan idős p...a miért van kiakadva azon, hogy n gimik környékén próbálok felszedni 15 éves tinilányokat".

2023. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!