Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szavazzatok! Külsőre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szavazzatok! Külsőre az átlagos vagy a vékony testalkatú férfiak jönnek be jobban? Melyikkel járnátok szívesebben?

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 19:08
A kérdező szavazást indított:
Inkább járnék egy átlagos testalkatú férfival, mint egy vékony testalkatúval.
Inkább járnék egy vékony testalkatú férfival, mint egy átlagos testalkatúval.
33 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Képeket linkelsz? Nekem a nagyon vékony pasik nem tetszik, a ropi lábak, karok nem vonzók, de ha kicsi izom van rajta, úgy máris tetszik. Átlagos alkat mit takar?
2023. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Nos, mit nevezünk vékonynak, és átlagosnak? :D


Mert ez tök szubjektív, de nekem pl a vékony férfiak nem jönnek be.

Megjegyzem a túl izmosak vagy "aputest" sem.


[link] - mert ő pl vékony


[link] - ő átlagos


De pl Hugh Jackman Rozsomákként már túl izmos - nekem.

2023. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
#2 szerintem akit átlagosnak linkeltél, ruha nélkül kb. ugyanolyan vékony, mint az első. A karjai ugyanolyan vékonyak. Az átlagos testalkat szerintem ennél testesebbet takar.
2023. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tizenévesen azt hittem, hogy az aputest a zsánerem, mert az akkori barátom olyan volt.

Utána jártam egy magas, sportos pasival, de nem volt egy izompacsirta.

Most pedig egy vékony, tőlem alig magasabb, 15 évvel idősebb férfi jön be.

Szóval szerintem normáliséknál a személyiség dönt, az fog meg. Zsánere lehet bárkinek bármilyen, de a vonzalom felülmúlhatja.

2023. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az arc számít, mint a test, de alapvetően a nagyon vékony nem szokott annyira tetszeni, mint egy átlagos vagy picit húsosabb.
2023. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!