Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon lesz még valaha is jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lesz még valaha is jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 26 éves vagyok. Több párkapcsolattal a hátam mögőtt. Voltak 4 pluszos kapcsolataim is. De ilyet még soha nem éreztem... Úgy érzem teljesen beteg vagyok. Féléve vagyunk együtt. Minden nagyon gyorsan történt. Alapjáraton sajnos birtokló típus vagyok. Én illetve környezettem is magabiztos, önbizalommal telí embernek tart. Most viszont nagyon féltékeny vagyok. Mindenre és mindenkire aki férfi. Voltak a kapcsolatunk elején próblémák hazugság, flörtőléssek. Páróm azóta oda figyel és nem csinál ilyen dolgokat. Látszik rajta hogy akar változtatni. Most 2-3 hónapig tökre chillbe voltam most megint újra elő jött. Néha ellenőrizgettem google helyelőzményekben hogy épp merre járt a párom. Beteges tudom. De végre úgy érzem hogy van valaki akit nem csak leszrok. Végre van valaki akivel megis merem osztani a próblémáim. Szex eszméletlenül jó. Kommunikációnk néha elég gyatra. Ha van valami bárhogy próbálom mondani ő egyből támadásnak vesszi. És egyből támad vissza. Pedig tudom hogy csak attól fél hogy veszekedünk. Én tényleg szeretném hogy müködjön köztünk. Soha nem akartam ennyire semmit sem.

2023. márc. 7. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

"egyből támadásnak vesszi. És egyből támad vissza."

Hát ez nem úgy hangzik, mint egy párkapcsolat.


"tökre chillbe voltam"

Hát az meg mi?

2023. márc. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hág red flag. Megbízhato pasik mellett a párja boldog, és nem készül ki azon h át akarnák verni.

Valami nem okés.

Általában megbízhatatlanok mellett él csak a másik rettegésben.

2023. márc. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem birtokló tîpus vagy, hanem betegesen féltékeny, amivel teljesen elcseszted a kapcsolatot. Nem a csajnak kell megváltoznia, hanem neked.

Az pedig óriási baj, hogy a kommunikáció nem működik. Ezen extra sürgősen változtassatok! Ellenkező esetben cseszheted az egészet.

Mondjuk ha mindig ilyen szlengben beszélsz, nem csoda, ha sok a félreértés.

De komolyan: te beszélni akarsz vele, de a csaj már megszokta, hogy ebből megint féltékenységi jelenet lesz, ezért védekezik. Apa, a csajod FÉL TŐLED. Most egész őszintén, ez neked jó alap egy komoly kapcsolathoz?

El fogod marni magad mellől. Nem más miatt fog elhagyni. Hanem mert veled már nem bírja. Az, hogy (neked) jó a szex, hosszú távon nem elég semmire.

2023. márc. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked helyesírási szótár kell, nem barátnő!

De a kötődésnek csúfolt ösztöneid az igazi probléma!

2023. márc. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanez voltam, azóta eltelt 1-2 év és már semmi ilyet nem csinálok. Én úgy érzem hogy egy kapcsolathoz is fel kell nőni.
2023. márc. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!