Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt veled valaha olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veled valaha olyan, hogy házasként beleszerettél valakibe?

Figyelt kérdés

Igyekszem magam tőle ta ol tartani, de piszok nehéz. Nyilván hatással van rám. Egész jól bírom, állom a strapát, de szerintetek meddig képes erre az ember?


Lehet a lelked mélyén szeretni valakit, de mégis a végsőkig ellenállni?


Tapasztalatok?


2022. nov. 13. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg is ebben vagyok. Mit tudok tenni? Kerülöm, amennyire csak tudom és bízom benne, hogy egyszer csak elmúlik.


Ő is házas?

2022. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. El is hagytam a férjem....
2022. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ő is házas.
2022. nov. 13. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Tud róla, hogy hogy érzel iránta? Ha igen, ő is ezt érzi?
2022. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Így konkrétan, hogy szeretem nem mondtam ki. Azt tudja, hogy vannak felé érzéseim. Hát furán reagált. Nem utasított el , de vissza sem jelzett. Ugyanúgy kezel, mint előtte.
2022. nov. 13. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenből lesznek a dugókomák!
2022. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tartom esélyesnek.
2022. nov. 13. 17:11
 8/8 anonim ***** válasza:

ÉS az jó vagy rossz neked?


Vagy azért egy kis szexitime érdekelne mi? :)

2022. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!