Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményeket szeretnék (? )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket szeretnék (? ) több kérdés lent.

Figyelt kérdés

CSak őszinte véleményeket akarok, úgysem ismerjük egymást :)

A krédések:

1. Mitől számít egy nő k*rvának?

2. Mi a véleményetek az egyéjszakás kapcsolatokról?

3. Mi a véleményetek a megcsalásról?

4. MEnnyi a megengedhető egy buliban egy nő és egy férfi között?

...msot ennyi, majd max még kérdezek ha eszembe jut valami :) Köszönöm a válaszkoat, kort és nemet is légyszi!


2010. okt. 6. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Ha pénzért fekszik le valakivel,de én az olyanokat is annak tartom aki bármibe belemegy,úgy hogy nem ismeri a pasit ( pl egy buliba )

2. Méég nem volt benne részem de ha nem lenne barátom,és hiányozna a szex biztos bele mennék.

3. a legutálatosabb dolog a világon.

4. hát ha nem ismerik egymást..beszélgessenek először,majd ha szimpik egymásnak smaci és slussz..ha többet akarnak ugyis keresik majd egymás társaságát egyre sürübben és majd kialakul :)

17. L

2010. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem ezek:

1. minden férfival felkúratja magát

2. tuti nem mennék bele, másnap mindenféle köcsögnek hívna

3. csak dugni kellett a "párja"

4. ezt te döntöd el.


15/f

2010. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, várom a többit :)
2010. okt. 6. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:

1.: Pénzért csinálja , és nem feltétlen direktbe a pénzért , hanem szép ruhákért vagy új holmikért ...

2.: Fiúknak és lányoknak úgyanúgy vannak szexuális igényeik , amit nyugodtan ki lehet élni ilyen alkalmakkor .

3.: Egyik legundorítóbb dolog . Ha érzed hogy más kell neked az ágyban legyen képed megmondani a barátodnak és hagy őt ott a helyett hogy húznád az agyát és pazarolnád az idejét .

4.: Sokmindentől függ , hogy mi fér bele az aktuális buliba .

24/f

2010. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi neked is
2010. okt. 6. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Mitől számít egy nő k*rvának?

Hogy pénzt kap a szexért, és ez a hivatása. De nekem az is egy ribi, aki pasikra mászik, szinte meztelen vonaglik részegen egy buliban, ahol nyolcan tapizzák:-)

2. Mi a véleményetek az egyéjszakás kapcsolatokról?

Volt benne részem, semmi extra, "ez is megvolt" kategória.

3. Mi a véleményetek a megcsalásról?

Elítélem, nálam már a csók is az, sőt, a flört is, vagy mondjuk sms-ezés.

4. MEnnyi a megengedhető egy buliban egy nő és egy férfi között?

Ha egyedülállóak, akkor szerintem ölelés, csók simán. Ha valamelyiknek van kapcsolata, akkor nekem semmi nem megengedett. Egyik fél részéről se.

2010. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, 26L
2010. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen ha van kapcsolat az más :) úgygondoltam ha nincs...

köszi

2010. okt. 6. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!