Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Nehéz kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Nehéz kérdés. Kultúrált véleményeket kérnék. Köszönöm.

Figyelt kérdés

25 éves fiú,és 16 éves lány között,működne-e a kapcsolat?

Most,vegyük úgy,hogy a fiúnak is tetszik a lány,a lánynak is a fiú..Csak,hát a korkülönbség miatt a fiú inkább nem lép.:/

De,amúgy elvannak,bírják egymást,a fiú tud a lánnyal beszélgetni,hiába fiatalabb 9 évvel..

Kultúrált véleményeket kérek!! Köszi.


2010. dec. 4. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, barátnőméknek működött :).
2010. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:)

És meddig voltak együtt?Vagy mióta vannak együtt?:D

2010. dec. 4. 10:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Szüleim közt is ennyi van. '74-ben házasodtak.

(és term. együtt vannak)

2010. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi, hogy sz.tem nem nehéz se a kérdés, se a válasz. Nem a korkülönbségen múlik a boldogság, legalábbis ekkorán biztos nem.
2010. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Funktasztikus ***** válasza:
nah erre azt mondom hogy müködhet...
2010. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdés az hogy ehhez mit szólnak a lány szülei.

Ha régóta ismerik a fiút mert pl a szülők jó barátok vagy szomszéd már 15 éve és tudják róla hogy rendes(már ha az) akkor nincs okuk ellenezni de egy 16 éve lány kapcsolatába beleszólnak rendesen a szülők.

2010. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16 voltam, barátom pedig 24 amikor megismerkedtünk. Azóta is együtt vagyunk, már 4.5 éve!! Jól működik a dolog, nagyon szeretjük egymást! 9 év sem sokat változtat, bár attól is függ hogy milyen szellemi szinten van a leányzó... ha jól elvagytok akkor miért ne???

2010. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Helló.

Mindenkinek köszi a választ.(:

Engem,igen a szüleim miatt aggaszt a korkülönbség..Meg,hogy a fiú ismerősei miatt.:S (Am még nem jöttünk össze,csak így felvetődött bennem,mert mindenki mondja,hogy odavan értem..xD de sztem csak elvagyunk és tényleg ennyi..:D meg,én még nem vok 16..)

Mert megkérdeznék,hogy na hány éves is a bnőd??háát,15..És lehet kicikiznék..:/ jó,persze nem hiszem,hogy sokat foglalkozna velük,de egy idő után kellemetlen..meg kicsit azért,az a majdnem 10 év korkülönbség nekem is piszkálja a szemem..ha mondjuk,én 17 lennék már,akk nem lenne annyira gáz..De,így neki,talán.:/

Persze,ha annyira összeszeretnék majd jönni vele,nem lenne kizáró ok a kor.Sztem amm természetes,hogy kicsit zavar a korkülönbség..:):S Nem tudom,mások hogy vannak vele..

2010. dec. 4. 14:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha az én lányom lennél, akkor biztos szétb@sznám a gyerek fejét, és Te sem úsznád meg pofon nélkül! Elég gyerekes lehet 25 évesen, ha ilyen fiatal lánnyal akar összejönni! Ha lesz egy komoly munkahelye (esetleg van), akkor mit szólnak majd a munkatársai, ha egy 16 éves lánnyal jelenik meg a céges vacsorán...? Tiszta gáz! Keress egy rendes fiatal srácot! Van sok, csak szét kell nézni!!
2010. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szétb.sznád a fejét??Meg is kapnék,ha a gyereked lennék??:S Te teljesen normális vagy??:S Egy igazi állat vagy..:| És honnan veszed,hogy gyerekes? Meg szó sem volt olyasmiről,hogy összejövünk.:// Csak mondogatták,hogy bír engem,én is biztos őt.. És ennyi.

Meg,szerelemben nem pont a kor számít..:S (Jó,azért néha igen..pl. 13 és 22 éves között sztem..)

Amúgy,szövegértést gyakorolhatnál!! Írtam,hogy kúlturált véleményeket várok!!

Ja,és ha nem lennének tiszták a szándékai,akkor gondolom kért volna már találkozót kettesben meg ilyenek..-.-"

2010. dec. 4. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!