Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy jogosan vagyok szomorú?

Figyelt kérdés

A héten ugye nők napja volt. Tudván hogy a páromtól úgysem kap, vettem virágot a kislányomnak is és anyukámnak is, hogy a párom adja oda nekik. Azt remélve, hogy ha látja, hogy én veszek, eszébe jut, hogy talán én is örülnék a virágnak. Aminek előtte való napokban hangot is adtam.

De hát nem így történ. Amiket én vettem, át adta anyukámnak és a lányomnak, de én természetesen nem kaptam. Ha kérdeztem miért, válasza az volt: ,,miért nem vettél magadnak is..."


2023. márc. 11. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%

Miért vagy szomorú? Anyukád és a kislányod örült, a "párod" pedig vagy nem tudta, hogy örülnél neki (lehet, hogy azért, mert nem mondtad, de az is lehet, hogy nem is érdekli, minek örülnél).

Ha ilyen dolgok, szokások, szeretném dolgok nincsenek megbeszélve és nem ismeritek egymást, miből gondolod, hogy neked párod van, és hogy kapsz bármit is.

Jobb, ha máskor nem utalgatsz, hanem megmondod, mit szeretnél.

2023. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mondtam neki előtte való nap is. Egy héttel azelőtt is...
2023. márc. 11. 13:16
 3/19 anonim ***** válasza:
21%

Azért jó lenne tudni, hogy mit jelent nálad az, hogy "hangot adtál".


Ez egy borzasztó rossz szokás, hogy azt várod, hogy majd a másik magától találja ki, hogy te mit szeretnél. Az már csak hab a tortán, amikor megy az utalgatás. Kerek perec meg kell előtte mondani, hogy te szeretnél kapni virágot vagy valami nőnapra.


Személy szerint én sem vettem semmit a feleségemnek. De cserébe mosok, főzök, bevásárolok és minden hivatali/pénzügyi dolgot elintézek.

2023. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Akkor nem érdekli.

Miből gondolod, hogy ő a párod?

2023. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl, de jó lenne, ha tudomásul vennéd, hogy nem a Nő nap a fő probléma olyan esetben, hogy egyébként is olyan fajta ember, aki nem valami figyelmes, segítőkész.

Természetesen ha amúgy minden klappol, csak most nem figyelt oda, akkor nem esett le neki, hogy mit szeretnél. Ne már egy virágon múljon kettőtök dinamikája.

2023. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mondtam neki világosan, én is örülnék a virágnak. Remélem kapok

Sajnos nem ez az első eset, hogy egyáltalán nem figyelmes. Soha nem kapok tőle semmilyen ajándékot, ha kérem se hogy vegye meg nekem...

Együtt élünk, de mindenki a saját pénzéből gazdálkodik. Java részt az én bevételemből élünk.

Én minden alkalomra adtam neki, szülinap, névnap, karácsony, Mikulás, évforduló. Ő soha semmit. És kicsit fáj...

2023. márc. 11. 13:25
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha hordani kell a nadrágot, akkor teljesen húzd fel. Ő nem vesz, mert neki nem fontos az ajándékozás.
2023. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg azért nem vesz, mert nem tisztel és szeret. Úgyhogy én ha te lennék szépen kiraknám.
2023. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%

Semmit nem utálok jobban mint amikor egy nő így utalgat(=követeli) és 100x elmondja, hogy neki kell, venni kell mert megérdemli stb.. Én természetesen veszek mert nem vagyok bunkó de volt már olyannal is dolgom aki még azt is leírta, hogy milyet, hány darabot, milyen színben kér.. kapott is 1 szál hóvirágot a drága.

Aki nem kér/követel/nem vár el dolgokat az mindent is megérdemel!! Aki ennek az ellentettje az meg…

2023. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én örültem volna 1 szál hóvirágnak is

Tavaly nyáron, az udvar tele volt rózsával, kértem tépjen nekem 1 szálat, a válasz, szedjél magadnak.

Sokat vártam volna el?

2023. márc. 11. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!