Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha a pasi az első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha a pasi az első randira Terminator Soundtrack-al vinne a kocsiban?

Figyelt kérdés

Mi lenne? Alapból kuka?


Nagyon gyerekes vagyok és sosem volt barátnőm (egyszer összejött szex és ennyi).


Hasonló "őrült" ötletem sok lenne még.

Itt a zene: [link]



2023. márc. 12. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem visz kocsival, ott talizunk.
2023. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Biztos nem ülök be senki kocsijába az első randin
2023. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem hittem volna hogy egyszer látok még ilyen dolgot, ugyanis anno az akkori barátom/mostanra férjem autójában is ez szólalt meg mikor először vitt haza, igaz random nem direkt, de a mai napig mosolyogtató emlék. :)

Nyilván leginkább azon áll a dolog, hogy kinek milyen a beállítottsága, stílusa, mi fér bele vagy mi nem.

Az esetemben akkor egyszerre volt poénos és meglepő, de mivel nem vagyok messze a témától még imponált is valahol, hogy ez is közös bennünk. :)

2023. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első randin be nem ülök senki kocsijába. Azonkívül meg elsőre fel sem tűnne valószínűleg, hogy az a zene Terminátor-soundtrack... ha meg igen, na bummm, szereti azt a zenét. Van az a fajta tinis / gyerekes viselkedés, ami zavarna (pl. Terminátor-jelmezben akarna menni egy elegáns helyre), de az messze nem az a szint, hogy melyik film zenéjét hallgatja szabadidejében.
2023. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez annyira fontos hogy úristen. 😒 Pont leszarom mi szól. 25L
2023. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!