Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt élnél egy olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élnél egy olyan pasival, aki ugyan fürdik rendszeresen, de sem dezodort,sem parfümöt nem használ, és fogat sem mos?

Figyelt kérdés
2023. márc. 13. 07:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

NEM. Igenytelen.

Meg a csoves menhelyen is ki van rakva dezodor meg fogkrem fogkefe.

2023. márc. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

A dezodor parfum részét nem értem.

Anélkül is lehet tiszta ápolt vki.

Aki csak dezodorral/parfümmel nem büdös, az már gáz.

Egy tiszta ápolt ember ezek nélkül is igényes.

A fogmosás hianya miatt viszont el se jutna a 2.randiig se nálam, mégcsak eszembe se jutna bármin is gondolkodni, minthogy járás?

2023. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

A parfüm és dezodor elhagyása szerintem nem igénytelenség.

Az viszont már az, hogy nem mos fogat és nem fürdik rendszeresen. Szóval nem, nem jönnék össze.

2023. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Az én párom sem használ se dezodort (csak nyáron) se parfümöt. Mégsem büdös soha, neki a természetes illata jó. Mondjuk nekem kényes az orrom és utálom, ha egy férfi bevan fújva ilyenekkel.


A fogmosás szerintem is tök alapnak kéne hogy legyen. Olyannal aki nem mossa meg nem is kezdenék semmi...

2023. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Kirohad a fogsora a szájából, azt meg a francnak sincs kedve szagolni meg kóstolni. Egy finom diszkrét illatú dezodor, parfüm nálam kötelező.
2023. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de még haverkodni sem haverkodnék egy ennyire igénytelen emberrel. Mégis mi az, hogy nem mos fogat? Fúj.
2023. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Na, ha a dezodor, ami lefordítva bűztelenítő ennyire le van nézve, megmagyarázza a tömegközlekedés hagymás hónaljszagát. Szeretem ezt az oldalt, itt olyan érthetetlen dolgokra is fény derül, hogy "miért ilyen qrva büdös mindenki."
2023. márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

#7

Sokan azt hiszik, hogy nem büdösek dezodor nélkül sem. A frászt! Kva büdösek, csak a saját szagukat bírják. Én életemben nem találkoztam még olyan emberrel, aki dezodor használata nélkül nem lett büdös pár órán belül fürdés után, főleg a nyári 40 fokban. De nem mindenkinek annyira érzékeny a szaglása. Nekem nagyon.

2023. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát de ezeknek mondod... dezodor meg parfüm... soha nem értem, a parfümöt miért hozzák fel igényességnél. Én is használok parfümöt, de az tiszta, dezodorált testre egy plusz illat. Az alap a szagtalanság. Úgy hangzik, mintha a 40 ezres parfümöt a hónaljukra fújkálnák.


Na mindegy, jön a meleg, kerülnek le a ruhák, én meg alacsony vagyok - minden magasban kapaszkodó ember hónaljszagát érezni fogom a buszon. Alig várom.

2023. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Van, aki nem büdös dezodor nélkül, de az átlagember bizony az. Nekem igénytelenség lenne mindkettő.
2023. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!