Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek barátnőmnek 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátnőmnek 2. évfordulora?

Figyelt kérdés
Hát sok ötletet láttam már pl.:vidd el vacsorázni,de ezzel csak az a bajom h valentin napkor szoktam elvinni vacsorázni,szal ez megvolt.plüss,ékszer,mozi,virág,fehérnemű,szerelmes üdvözlö lap,csoki,édesség mind volt.nincs ötletem milegyen,kérlek segitsetek!
2010. okt. 6. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Csinálj vmit saját kezűleg. Mint pl. fogsz egy fotóalbumot, tele rakod a képeitekkel, és mellé kis kommenteket írsz. Biztos vannak közös képeitek, azt előhivatod, és kész. Kézzel fogható és aranyos tud lenni. Nekem bevált, nagy sikere volt ;)

19/L

2010. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nah hát ha kicsit tehetősebb vagy, de már lehet kapni 5000 olyan elektromos képalbumot, kékeret ahova feltudod tölteni a közös fotóitokat, és az folyamatosan lejátsza... szerintem ez nagyon szép...:)

sok sikert

2010. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát az az igazság h én legutobb ezt kaptam tőle születésnapomra ugy ahogy leirtátok album tele képekkel mellé kis kommentek :)
2010. okt. 6. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindegy csak drága legyen, így biztos lesz 3. évfordulótok is. (Tudjuk egyik nő sem ilyen, és a belső a fontos) Ennek ellenére biztos örülni fog neki. :)
2010. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem mind 1 h olcso vagy drága csak végre lenne ötletem...
2010. okt. 6. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Én olyat is csináltattam, hogy puzzle, amin ketten vagyunk. kis idézettel akár. kis dobozkában kapta meg, és neki kellett összeraknia, persze segítettem én is =)
2010. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 orsybaba88 ***** válasza:

20:27-es, de cuki... én biztos elolvadnék egy ilyentől.

mondjuk a párom most kitett magáért: szülinapomra egy romantikus hétvégére megyünk Hajdúszoboszlóra:) Ha van rá elég lóvéd, sz.tem tökéletes ajándék.

mondjuk szállást lehet kapni 3000ért fejenként, utazás közös, apartmanban főzhettek v.mi kaját...

Nnnnnaaa, mit szólsz??

2010. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizony az együttlét a közös élmények a meghitt hangulat az odafigyelés a legnagyobb ajándék feledhetetlen. Menjetek csavarogni !!!!!
2010. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!