Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt aki olyan helyen ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki olyan helyen ismerkedett meg a pàrjàval ahol soha nem gondolta volna?Tudnàtok példàkat írni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Közös facebook csoportból. Nem használtam aktívan sosem a közösségi oldalakat. Mégis onnan talált meg. Végül rám írt, majd felhívott, végül randiztunk.


Munkahelyemre sűrűn járt be az illető, végül randira hívott.


Barátnőm, barátnőjének a testvére volt a srác. Bemutattak egymásnak minket, aztán kialakult a dolog.

2023. márc. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Randivonalon. Sosem hittem abban, hogy online partnerkeresőn lehet normális társat találni, nem is használtam ezeket sosem. Egyszer mégis unalomból regisztráltam. Nem volt kedvem randizni egyik jelentkezővel sem az első pár hónapban. Aztán jött egy jelölés egy férfitől, akibem volt valami.... Válaszoltam, de találkozni annyira nem akartam. Aztán elmentem a randira.
2023. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron lesz az esküvőnk.


2#-es vagyok.

2023. márc. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Egy buli után illumináltam stoppoltam, felvett 2 srác, aztán jó sok csavar volt benne.

Vagy pl strandon. Ott se gondoltam soha, hogy mi vár rám.

Meg amikor kimentem nyaralni/dolgozni 2 hétre külföldre. (Bébiszitter voltam kulfoldon es kimentunk másik országba 2 hetre nyaralni a családdal de ők üzletelni tárgyalni is mentek, igy kellett a szitter is)Egyik héten a pincérrel jártam aki bevitt hátra mindig a konyhába a többiekhez kajálni, elvitt motorral megmutatni a városokat, másik héten másik városban meg a tengerparton, akivel bulizni is mentünk. Mindkettő leírhatatlanul gentleman volt.

De külföldi, azaz 1-1 hét volt a nagy szerelem.

Vagy amikor másik országba kimentem dolgozni, pont Oktober fest volt, és pont már első nap olyanba botlottam, akivel járunk is. Első naptól volt barátom.

Mindegyik nagy szerelem volt, nem alkalmi hülyeségek. Hanem érzésekkel, az az igazi normális.

(Itthon meg éveket vagyok egyedül lol)

2023. márc. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én teherautón vagyok (Ausztriába), álltam a benzinkútnál pl és ott kávézott egy osztrák buszos. Aztán érkeztünk beszélni és jött minden.

Előtte lévő párom meg nyaralason ismertem meg Horvátoknál, kimerült hogy egy városból vagyunk. Ő meghalt 🕊.

N 31

2023. márc. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

elkezdtünk*

nyaraláson*

kiderült*

2023. márc. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Élményfürdőben. :)

Mindketten elvaltunk, mindketten a gyerekekkel mentünk kikapcsolódni hétvégén. A kicsik összebarátkoztak, együtt játszottak, aztán mi is beszélgetni kezdtünk. A nap végén elkérte a számomat. Következő hétvégén már kettesben randiztunk.

Azóta tíz év telt el, azóta is együtt.

2023. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Egy toxikus kapcsolatból menekülve 1 evig nem volt senkim. Nem is akartam. Barátnőm mindig csesztetett, szerezzek egy normális ferfit, aki tudja hogy kell banni egy nővel, és bebizonyitja igenis léteznek normalis ferfiak. Mindig kiröhögtem, hogy én egyedül szeretnék meghalni, nem kell nekem senki.


Aztán egyszer csak baratnőm elém állt, hogy ne legyek ideges, de leszervezett egy randit. Beregisztrált a nevemben a tudtom nélkül egy tarskeresőre, aztán ottbukkant rá.

Mondani sem kell, kiakadtam. Nem kicsit, nagyon. Végül addig nyaggatott, hogy elmentem.

Hát akkir úgy voltam, oké, köszi, elég is volt a srácból. Se külsőre se belsőre nem fogott meg.

Aztán csak irogatott, akkor mar nekem fb-on, csak nem hagyott. Belenentem egy 2.randiba. ott úgy voltam vele, hogy oké, annyira nem borzalmas, meg hat nem is csúnya. De akkor se.

A 3.randit is kikönyörögte. Ott voltam vele úgy, hogy jó, tegyünk egy próbát együtt.

Ennek 7 éve. Azota a férjem és van 2 gyerekünk


30n

2023. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt. Ezen az oldalon egy kérdésre adott válaszomra küldött egy privát üzenetet.

Hetekig beszélgettünk, de végül nem lett belőle kapcsolat.

Nem volt az úriember elég tökös a személyes találkozóhoz.

2023. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!