Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha behozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha behozza a munkahelyemre a rokonát váratlanul?

Figyelt kérdés
Szerintem meglepetést akart okozni, csak rosszul sűlt el, mert láthatták rajtam, hogy nem örültem a váratlan meglepetésnek. Szerintem szólnia kellett volna, hogy nem gond-e, ha behozza egy közelibb rokonát. Mármint a páromnak kellett volna szólnia.

2023. márc. 18. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ hol dolgozol. Egy boltban/kávézóban nem gond,de sok helyen az.
2023. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Boltban dolgozom, itt a váratlan meglepetés zavart, mert szerintem előre kérdeznie kellett volna.
2023. márc. 18. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Hát az a minimum, hogy előtte felhív, hogy itt sétálnak az unokatesójával, beugorhatnak-e.

Mi a csodának csinálta egyébként? Most mutatott be titeket egymásnak? Mert más ésszerű okot elképzelni sem tudok erre.

2023. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Egy boltba bárki bemehet.
2023. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
De mi a gond? Ciki, hogy nem egy magánklinikán vagy plasztikai doki?
2023. márc. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
4-es, vásárolni természetesen igen. De beszélgetni az eladóval, elég necces. Erősen függ a forgalomtól és a főnöktől. Senkinek nem hiányzik egy leb..ás az üzletvezetőtől azért, mert 3 percig beszélgetett a váratlanul odahozott rokonnal.
2023. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%

6. Aki benyeli a lebaxást, az meg is érdemli!

És nem arról beszélek, hogy közben áll a sor, ő meg pofázik.

2023. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, de en sem viszem a rokonom hozzá, hanem előre szólok neki. Meg akartak látogatni, csak épp ma rossz passzban vagyok, fáradt is vagyok, x-edik napomat tolom.
2023. márc. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!