Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A „hétvégén nem keres” típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A „hétvégén nem keres” típusú férfiakkal lett már valakinek valaha szerencséje, vagy egytől egyig mind kuka?

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 17:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak olyanoknál fordult elő ilyen aki házas, vagy gyereke van, vagy barátnője van.
2023. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Ez akkor fordul elő, ha az illetőnek gyereke/felesége van.

Szivesen

2023. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Akkor úgy, ha elmondása szerint kollégiumi lakótársak viszonyban vannak. Számomra nagyon kamu.
2023. márc. 18. 17:42
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Az iilyen nem független. Kuka.
2023. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kuka.
2023. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt tudom megerősíteni, amit előttem írtak. Titkol valamit, valószínűleg kapcsolatot.
2023. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ó, kolléganőm sokáig elhitte, hogy hétvégén barlangtúra a haverokkal, meg kocsit nézünk Németországban a havernak, meg most segítenie kell, mert építkezik a másik haver. Aztán gyűrűs menyasszonyként jött rá véletlenül, hogy feleséget csalnak vele...
2023. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%
Olyan is lehet hogy haverokkal jobb lógni, ökörködni végre, mint egy randi "komoly" beszélgetéssel ismerkedéssel.
2023. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik. Hidd el neked azt mondja, hogy nincs a feleséggel köztük semmi, ez nem igaz. Hülyének néz téged is meg az asszonyt is. Vele sose leszel boldog. Hagyd ott. Hülyére vesz.
2023. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Mennyire nem keres? Mert nekem a párommal van minden nap valamennyi kommunikációm, de online csak kevés, ilyen egy wc szünet alatt lerendezhető mennyiség.

Azért alakult így szerintem, mert kb bármikor tudtunk találkozni a kezdetektől fogva (egy helyen lakunk). Persze az elején még ha nem találkoztunk is sokat chateltünk, de már alig.


Nem csal meg, teljesen biztos vagyok benne. Akkor is, ha elmegy hétvégén bulizni a haverokkal.

2023. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!