Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mennyi idő után fekszetek le egy pasival ,ha bejön ,és komolyak a tervek vele ?

Figyelt kérdés

Felnőtt nőket kérdezek, nem lányokat.

25től 50 éves korig mondjuk. Nálatok, hogy van ez?


2023. márc. 18. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
2.randin volt szex de tudtuk hogy hosszútávú lesz
2023. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
1# vagyok 48N
2023. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
A bankkártya vastagságától függ. Ha elég domború, akkor az első randin van minden, ubi sali, nyali fali.
2023. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam olyan 1-1,5 hónap szokott lenni.

A jelenlegi párommal volt a legrövidebb idő, mert ott három hétig csak online beszélgettünk betegség miatt, úgyhogy szerintem 1 hét személyes ismeretség után (kb négy randi) feküdtünk le.


24N

2023. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

akkor amikor kiderült számomra, hogy ő is komolyan tervez velem. Nem a szex a kapcsolat alapja szerintem, így aki nem ezt gondolja, az mehet is tovább.


Szerencsére már megtaláltam a páromat, aki azóta már a férjem. Vele 1 év után volt először szex.

2023. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez nem kortól függ, inkább hozzáállástól. 17 éves korom óta élek nemi életet, kb minden pasimmal az első 2-3 randin lefeküdtem legkésőbb. A férjem két napja ismertem, amikor összefeküdtem vele, nem ezen múlik. Most 30 vagyok, nem keresek párt, de ha mégis egyedülálló lennék, most sem várnék tovább. Egyrészt szeretem a szexet és miért tagadjam meg magamtól, ha valakivel kölcsönösen kívánjuk egymást (ez független a szándékaimtól), másrészt meg ha komolyan tervezek valakivel, akkor igenis fontos a szex minősége, amiről szerintem jobb minél előbb megbizonyosodni. Nem gondolnám, hogy van összefüggés a szex időzítése és a kapcsolat komolysága között.
2023. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Életem párjával 2 hét után feküdtem le. Tudtuk az első randin, hogy komoly lesz, eleve komolyan terveztünk egymással.
2023. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Minden alkalommal komolyan tervezzük, és szex után nem lesz belőle semmi


Egyik alkalommal 3 hét után történt meg .

Az utóbbinál 2 hónap után, akkor pedig azon bukik el a dolog, hogy a szex minősége nem jó, mert szerintem sem az időn múlna ,hanem a férfi komolyságán, de az minden esetben adott volt ,és az utóbbi várt is.

2023. márc. 18. 20:28
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Fel ev. 9 eve egyutt.
2023. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A legelső kapcsolatomban 4 hónap után volt. Na addig is tartott a dolog mert a srác utána lelépett.

Később már általában 3 randi után.

A férjemmel pl 24 évesen jöttem össze. Neten ismerkedtünk meg, ott beszélgettünk 18 napon keresztül, majd találkoztunk, heti egyszer kezdetben, és a 3. randink estéjén feküdtünk le először, másodszor😂...másnap meg harmadszor, negyedszer😂😂. Utána már heti 4-5 napot együtt voltunk folyamatosan éjjel-nappal. Szerencsénkre ez épp egybeesett a nyári szünettel, nem volt suli stb.... Majd miutan befejeztük a sulit, 1 év kapcsolat után összeköltöztünk, és fél évre rá házasodtunk.

Sokáig szerintem nem érdemes húzni az együttlétet. Ha nem illünk össze szexuálisan, az derüljön ki minél hamarabb, és akkor nem pazaroljuk egymás idejét. Az elején még kevésbé fájdalmas szakítani ha nem működik.

Ma sem csinálnám másképp, ha szingli lennék. 37/N

2023. márc. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!