Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét voltam, mert nem adtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét voltam, mert nem adtam neki pénzt?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel online. Már régóta beszélgetünk videón, kb 2 hónapja minden nap,de még nem találkoztunk. Tudom az egész életét. Nagyon nehéz körülmények között élt és most méginkább aközé került és pénzt kért tőlem. 160 ezret kölcsönbe, amit megadna. Mondtam, hogy ne haragudjon, de gondolkodnom kell rajta és nem tudok erre most válaszolni. De még ha adok is, csak szerződésbe fektetve ügyvéd által. Mondtam neki, hogy ne haragudj sosem találkoztunk és ilyen értelemben nem bízok benne. Azt mondta, hogy ilyen nőre, aki ennyire bizalmatlan, nincs szüksége az életébe, mert egy kapcsolat a bizalmon alapszik. Amit egyébként meg is értenék, de itt egész mások a körülmények. Azt mondta, hogy egyáltalán nem vagyok humánus és az elején nem volt ebben biztos, hogy megállapítsa, hogy az életébe való vagyok vagy sem,de most már látja, hogy nem. Elkezdett telefonon mindent a fejemhez vágni, majd erre letettem. Utána írásban minden krvának lehordott és letiltott. Szerintetek bennem van a hiba?

2023. márc. 18. 19:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy ő egy full idegen, 2 pofátlan is, 3 ha kell a pénz és vissza is adja akkor nem gond a szerződés.

És a legfontosabb, ha van eszed szoba se állsz vele.

N 31

2023. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ui: takarodjon dolgozni pl 2 munka vagy ott a kölcsön!
2023. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora élősködő patkány lehet ez az ember...


Még jó, hogy nem adtál neki!


És baromi jól jártál, hogy az elején kiderült, milyen ő.

2023. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

A pénz miatt játszotta magát akkor eddig. Ha nem kap es akkor mindennek vége, azzal magát árulja el.

Sokan játszák meg az arab herceget is aki bajba került de olyan szerelmes a magyar nőbe. Hónapokig is.

2023. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Manapság rengetegen próbálkoznak ezzel, így pénzt "keresni". Nyilván nem benned van a hiba, szerintem ezt te is tudod..
2023. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
2 helyen dolgozik 16 órában, de mások a fizetések ott ahol él. És az egyik fizetését egy bírósági büntetés teljesen elviszi. A másik fizetésének a 3/4-et a lakásbérlés és anyukája betegsége. Neki nem sok marad. Azért kért pénzt, mert valami nem tudja ezt a 16 órás melót csinálni és beszállót egyik barátjához, de ahhoz kell egy kezdő kb 400 euró
2023. márc. 18. 19:58
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után hogy elkezdett vagdalkozni, még ezt megkérdezed??? Miért kellene egyáltalán egy emberre zúdítani az egész életünket, akivel még nem is találkoztunk? Nem ismeri a határokat, és te se nagyon ismered őket ugye? Ha már feltetted ezt a kérdést! ..

"ilyen nőre, aki ennyire bizalmatlan, nincs szüksége az életébe" Jó, hát lehet elhúzni. Mire legyen bizalmad egy csórókára aki ismeretlenektől nagy összegeket akar kicsikarni! Végtelenül szánalmas.

2023. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
**beszáll
2023. márc. 18. 19:59
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, hány éves vagy, hogy beszoptad ezt a sok kamut? Ne foglalkozz vele. Tiltsd le és örülj, hogy elkerülted ezt a golyót. Legközelebb meg légy óvatosabb. Aki 1-2 hét után már ilyen litániákat ad elő a borzasztó nehéz és szomorú életéről, az azonnal kuka.
2023. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!