Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét voltam, rosszat tettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét voltam, rosszat tettem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pénteken nem jártam suliba, ezért átmentem az egyik osztálytársnőmhöz, hogy átnézzem mit vettek fel aznap.

Nem volt otthon,csak az apja. Mondtam,hogy akkor majd később átjövök. Erre ő,hogy Laura nem megy haza csak este, menjek be nyugodtan,és nézzem át, amit akarok. Hát be is mentem. A füzetei ott hevertek az asztalon. Leültem, átforgattam őket. Ő megkínált egy kávéval, én elfogadtam.

Közben megszólalt a telefonom, s a kávét magamra lötyköltem. Óriási folt lett a blúzomon. Hozott egy törölközőt, én levettem a pulcsim, és magamra tekertem. Közben ő kitisztította a foltot.

Elég kínosan éreztem magam, de vártam,hogy a blúzom száradjon. Üldögéltem az egyik fotelben. Közben ő felhívta a lányát,hogy jön-e már haza. De nem tudott,mert éppen korizni volt a barátjával.

Akkor elkezdtünk beszélgetni, először a suliról, aztán a terveimről, majd,hogy járok-e valakivel. Mondtam,.hogy nem,mert nem találok olyasvalakit, akivel szívesen lennék. Sokat nevetgéltünk,beszélgettünk. A blúzom már elég jó állapotba került, felvettem, de beleakadt a fülbevalóm. Megkértem,hogy segítsen kivenni. Segített. Nagyon közel került hozzám, így, hirtelen megállt az idő kettőnk közt.

A kezét az arcomra tette, megsimított, én zavarba jöttem, elkaptam magam. Ő a fülbevalómat átnyújtotta, épp mikor vettem el a kezeink is összeértek. Hagytam, nem szóltam semmit, egyre inkább közelebb kerültünk egymáshoz, majd elcsattant egy csók. Végigsimogatott, én is őt. És ezek után megtörtént az, ami történhetett.

Azután észhez kapva összeszedtem a ruháim, és elrohantam.

Annyira szemétnek érzem magam.

18 vagyok, ő 40. De nagyon vonzó, jól néz ki.

A felesége épp üzleti úton van, így csak ő és a lánya élnek együtt.

A lánya az osztálytársam, aki nem tud minderről, de nagyon szégyellem magam előtte.

Most mit csináljak?

Az apja felvett msn-re is,hogy beszélgessünk még, és stb.

Tetszik nekem,és nagyon jó volt, folytatnám, de félek,hogy ezért megutálnak. Szétválasztani nem szeretném a családját!


2010. dec. 21. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mint egy filmben:D amúgy ha nem akarsz családi per patvart, illetve, ha nem akarod hogy k*urvának tartsanak, mert ha ez kiderül, nem éppen lesz jó híred, sztem hagyd a dolgot...egynek jó volt de sztem ez felvállalhatatlan...
2010. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hű, elsőre valami nagyon durvát akartam írni, de azt majd fognak mások...

Több kérdés is felmerül. Mennyire vagy jóban a lánnyal? Milyen a férfi és a felesége kapcsolata? Mindenesetre egy házasságot széttúrni a szememben nagyon elítélendő. Fiatal vagy, gondolom elég csinos is, találnál épp elég férfit rajta kívül, aki tetszhet, miért egy család életébe rondítanál bele? A lány helyében személy szerint én nagyon megutálnálak.

2010. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy kitöröltétek a válaszom egyböl.


Ki veszi komolyan ezt a kérdést? Eléggé kamunak néz ki.

2010. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj meg, de ez rohadtul szemét dolog! A barátnőd apjával kikezdeni! Uhh... Meg kellene beszélned vele, hogy felejtse el a történteket, hisz a lánya barátnője vagy. Nekem sem tetszene, ha megtudnám, hogy egy barátnőm lefeküdt apámmal amíg anyu meg én nem voltunk otthon. Apám 43 éves. Azt nem tudom, hogy a barátnődnek hogyan kellene ezt tálalnod/tálalnotok, de biztos hogy nem lennétek barátnők az után... Hogy az apjával beszélne-e továbbra? Kétlem... Esetleg akkor, ha minden rád lenne fogva, hogy te nyomultál rá, ő meg hirtelen nem gondolkozott és nem tudott ellenkezni neked...

19/L

2010. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szép... Egy olyan, nálad 22 évvel idősebb férfivel feküdtél le, akit előtte soha nem ismertél, és akinek felesége és gyermeke van, aki ráadásul az osztálytársad.


Csak a vak nem látja, hogy ebből semmi jó nem sülhet ki.

Mondjuk azt, hogy ez egy kis botlás volt, nem csak te részedről hanem az apuka részéről is.


Ha jót akarsz magadnak, és neki is, megmondod msn-en, hogy a kapcsolat azonnali megszakítását akarod, és hogy felejtsétek el azt, ami történt.

2010. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hűvös történet tezsvírem.
2010. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Először is, a kérdés sajnos nem kamu,hanem igaz.

A lánnyal csak osztálytársnők vagyunk, barátnők nem. De ő az,aki legközelebb lakik hozzám + jó tanuló,és érthetőek a jegyzetei.

Szoktunk beszélgetni,de nem vagyunk barátnők.

A férfi és a felesége között a kapcsolat elég rossz. A pénz az,ami összetartja őket. A lánya szerint odakint külföldön az anyja kavar valaki mással.

Plusz én nem szeretnék semmi házasságot vagy párkapcsolatot vele,és ő se velem.

2010. dec. 21. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!