Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentett ez az egész?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentett ez az egész? 3-4 napos gyorsrandi-sorozat egy nővel. (romantikus, furcsa történet, szex, csók, stb, hosszú történet kattintás után)

Figyelt kérdés

Szóval kezdjük az elején. Az instagram oldalamon tettem ki egy gyönyörű képet egy kirándulásról. Persze vannak ott képek rólam is, meg más kirándulásokról. A hashtagen keresztül talált meg.

Megkérdezte hogyan lehet eljutni erre a gyönyörű helyre, mire azt mondtam neki, hogy szívesen elkísérem, ha a városban jár.

Másnap rámírt, hogy kivett magának egy szállást és keddtől szombatig itt lesz a városban, írjam le mikor jó nekem oda elmenni.


Szerdán elmentünk, de a kirándulásból heves csókok lettek és a szállodában kötöttünk ki a szobájában. Persze le is feküdtünk. Nagyon tisztának tűnt a lány (fiatal nő, 25 körül) ezért a második menetnél pár óra múlva (sajnos gumiban úgysem tudtam élvezni) tudom felelőtlenség, de levettem a gumit. Ő is engedte. Csak rákérdezett, hogy biztos-e. Nem élveztem bele. Ez csak egy részletkérdés.


Nagyon édes volt együtt aludni, másnap meglátogattunk egy másik közeli kisvárost, a városnézés és egy gyors wellness után közben ő azt akarta fogjam a kezét és ahol lehetett fogtam is. (a szűk utcákban néha el kellett engednem) szerelmemnek meg édesemnek szólított, de ami nekem furcsa volt, és itt jön a lényeg, hogy amikor pár romantikus helyen, például kis eldugott rendezett park, vagy kilátópont stb meg akartam csókolni elhúzta a fejét és azt mondta, hogy ne, kérdeztem, hogy nem tetszem neki, de azt mondta, hogy tetszem, csak nem akar minden 5 percben csókolózni, ami viszont egyáltalán nem igaz, mert egyszer sem engedte, hogy megcsókoljam, legalábbis maximum kétszer nagyon röviden, miután másodszor is lefeküdtünk.


Két dologra gondoltam, az egyik az, hogy tesztelni próbált, hogy mennyire vagyok kitartó, mennyire fontos a testi érintkezés és mennyire ő, illetve arra is, hogy saját magát nem tudta volna türtőztetni ha intenzíven csókolom.


A harmadik dolog amire gondoltam, hogy ez csak egy olcsó becsapás, és csak a pénztárcámat akarta megnyitni ezzel a kamuval, hogy kétszer picit kamatyolunk egy tiszta szállodai szobában aztán úgy megyünk végig a városon, hogy édesem, szerelmem, meg fogja a kezem, de nem enged semmit, se csók, semmi.


Nos én a nap végére már furcsálltam ezt az egészet és gondoltam miután ennyit magyarázta, hogy miért így meg úgy nem akar csókolózni, gondoltam megcsókolom nagyon intenzíven, egy darabot akartam ami intenzív, hogy kiderüljön mi a helyzet.

Na ki is derült mi a helyzet, ellökött magától és azt mondta, hogy ma jobbnak látja, ha egyedül alszik. Én meg megmondtam neki, hogy az szerintem nem normális, hogy valakinek fogod a kezét, édesemnek és szerelmemnek szólítod, minden körülmény ideális (szép terek, gyönyörű séta) és nem engeded, vagy kívánod a csókot. Mondtam, hogy ez szerintem nincs rendben és hogy ne legyen az egészből veszekedés majdnem otthagytam. Végül visszamentem, még elkísértem a szállodáig, de nem akarta, hogy ott aludjak. Viszont még aznap mondta, hogy a szállodát csak addig a napig vette ki és nem talált másikat, én meg felajánlottam, hogy aludhat nálam ebben az esetben.


Nos nyilván megértem, hogy tér kellett neki, lehet teszt volt, akármi, de ebben a mai instagram stb világban én sem vagyok hülye, elképzelhetőnek tartom, hogy beszélt a telefonján mással is, és éppen azt hívta meg a szállodájába aznap? Csak nem, nem lehet tudni, nagyon gyanúsak a körülmények számomra. De majd a válaszadók kijavítanak.


Másnap persze jött hozzám. Megint elmentünk kirándulni, wellnessezni is, de nem fizettem már ki neki semmit és nem értem hozzá, meg sem próbáltam megcsókolni, megbeszéltük, hogy barátok maradunk és ennyi. Este az alvásnál viszont nagyon szépen kicsípte magát a fürdőben, gyönyörű kis ruha, smink, hajmosás, balzsam és nagyon jó illatúan, nagyon szépen, de egy lenge ruhában feküdt be mellém. Egymáshoz bújtunk, de csak csendesen annyit mondott, hogy csak aludni szeretne.


Órákon át sóhajtoztam én is, meg ő is, finoman simogattam, de csak annyira amennyire belefér ebbe a nem szeretkezünk dologba. Nem nyúltam erogén zónához és nem próbáltam megcsókolni. Végül éjjel kb éjfél körül odarakta a kezemet a mellemre, amire azonnal heves szeretkezésbe kezdtünk, de ez csak körülbelül 15 percig tartott, nagyon intenzíven szinte húzott magába, nagyon gyors volt, ide oda mozgott, nyögdécselt majd közölte, hogy ő elment és hagyjam abba, mert neki több nem kell. (persze gumi nélkül, gondolom nem akarta, hogy bele élvezzek, de gumiban meg borzalmas volt a szex, tudom ez felelőtlenség, hogy egy ismeretlen nővel gumi nélkül lefekszem, de úgy ítéltem meg ebben az esetben a helyzetet, hogy rendben van.)


Utána már megint nem engedte, hogy erogén zónához érjek reggel felkelés után még sokáig egymáshoz bújtunk majd elindultunk egy utolsó kirándulásra ő pedig végül hazament. Nem szeretném leírni pontosan milyen helyeket látogattunk meg, mert nem ez a lényeg. Az elköszönésnél nem volt csók és pár szót váltottunk eddig. Egyébként végig nagyon kedves volt és türelmes, annyit még elmondanék, hogy az utolsó napra a lány teljesen lelazult, elfáradt, mintha egy másik nő lett volna ott mellettem.


Ma ment haza, most írom ki a kérdést, még a második megjegyzés előtt mégegyszer leírom, hogy nem kamu. Hanem inkább segítséget kérnék ebben.


Az én teóriám az, hogy egy kis kamatyolással a bizalmamba akart férkőzni, hogy ezt meg azt fizessek neki, majd miután rájött, hogy engem azért nem lehet ilyen könnyen palira venni visszahúzta a kéziféket, de amit elkezdett azt már azért végigcsinálta. Ennyi.


De lehet van aki azt fogja mondani, hogy ez a lány minden lehetőségre végigtesztelt és lehet, hogy komoly kapcsolatot akart.


(!!) Fontos lenne, hogy aki értelmes és normális az írjon, mert egy ilyen szépen megírt kérdésre szakadnak a trollok. Örülnék, ha kapnék pár jó tanácsot mielőtt szétszedik a kérdést. Nem kamu, nem kitaláció, nekem is egész életemben az egyik legszebb fél hetem volt.


2023. márc. 18. 20:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%

Megy a Bűnvadászok az Rtl 3-n.

Most törik össze a kocsikat.

2023. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Másrészt meg szerintem az ilyen történetek kezdődnek úgy, hogy bedrogoznak és elveszik mindenemet, vagy később megzsarolnak azzal, hogy nem kölcsönös beleegyezéssel történt az együttlét. De ilyen nem történt. (lehet történhetett volna, csak a lány látta az éberségemet?) Szóval nem tudom.

Lehet paranoiásan és gyanakvóan fogom fel az egészet.

2023. márc. 18. 20:58
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Na a depis nő sztorid után nem nem untad meg?
2023. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Jót kirándult, ennyi. Első verziód hihetőbb számomra.
2023. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel a Balaton környékét látogattuk meg, hévíz, zalakaros, badacsony, stb.
2023. márc. 18. 21:07
 6/21 A kérdező kommentje:
3 meg a többi troll, kb soha nem írtam kérdést ebben a kategóriában, szóval mégegyszer utonljára kérek minden fogyatékost, hogy ne ide írkáljanak a szomorú szombat estéjükön. köszi!
2023. márc. 18. 21:08
 7/21 A kérdező kommentje:
Nincs másik verzió, várom a válaszokat, mert ez számomra nagyon fontos.
2023. márc. 18. 21:09
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon furcsa nekem ez a viselkedése.

Esetleg bűntudat volt neki, amikor nem engedte?

Lehet, szünetet tart a párjával, vagy bosszúból visszacsalja, vagy csak még friss a szakítás és "ki akarja élni magát"? Szóval én valami ilyesmi rendezetlen érzelmi háttérre tippelek.

Nagyon sokszor emlegetted ezt a fizetés dolgot, de nem értem, hogy jön ide. Ő utazott és fizette a szállást a saját pénzéből. Hidd el, nem éri meg neki lefeküdnie egy idegennel csak egy ebédért. Ha pénzért szexelne, sokkal hatékonyabban tudná csinálni. Nem tudom, miért ez az első gondolatod, hogy ki akar használni, ha már le is feküdtetek. Ha csak a kezedet fogná és még csók se lett volna, és úgy mondogatja, hogy édesem, akkor az persze gyanús.

De itt inkább az a gáz, hogy rögtön szerelmének hív egy nap ismeretség után és nem kihasználásból.

2023. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

8/ igen ez egyértelmű de egyben gondolok itt arra, hogy például eljátssza, hogy együtt vagyunk és ezt azt megveszek neki. Közben a testi dolgokat utólag leépíti. Ha elég kitanult valaki szerintem vannak erre bevált modellek aztán hát nem azonnal de 1-2 hét után jön, hogy lerobbant a kocsija, nem tudja kifizetni, vagy hogy szeretne venni egy mosógépet de nem maradt pénze rá. Ilyenkor én el tudom képzelni, hogy sok pancser erre rárepül mint a tyúk a takonyra és megveszi neki.

Sok olyan kapcsolatról hallottam ahol nagyon nem is feküdnek le a párok és én ezt soha nem is értettem.


A másik amire gondoltam az ugye amit mondtam, durvább. Hogy mondjuk az egyik kirándulás közben "véletlenül" eltűnik az összes bankkártyám, pénzem, kulcsaim, iratom, de persze nem a lány volt, hanem valahol elhagytam. Vagy arra, hogy bekábít és úgy pakol ki. Bármi lehet. Nyilván nem.


Az most egy új teória amit mondasz, hogy van valami párja és bűntudata lehetett mindkét irányba? Nem tudom. A jóisten se tudja mi lehet a háttérben pont ezért idegesít, az biztos, hogy nem normális, hogy frissen összejössz valakivel és egy romantikus helyen nem akarsz csókolni, nem?

2023. márc. 18. 22:10
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Én innentől nem tudom elhinni:

"Másnap rámírt, hogy kivett magának egy szállást és keddtől szombatig itt lesz a városban, írjam le mikor jó nekem oda elmenni."

2023. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!