Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon, hogy nem hiányzok a volt barátnőmnek? Unalmas magyarázat a kattintás után!

Figyelt kérdés
Mielőtt összejöttünk, mindennap 5-6 órán keresztül msn-eztünk (két szerencsétlen...); nyilván a kapcsolat alatt annyiszor találkoztunk élőben, ahányszor tudtunk, de mikor nem ment, még többet gépeztünk, mint addig; és a szakítás után is napi szinten beszélgettünk. Pár hét óta viszont mindig én írtam rá, és ő látványosan csinált minden mást beszélgetés közben (sorozatnézés, stb.), nem hinném, hogy tudattalanul. Múlt vasárnap volt a szülinapja, felköszöntettem, váltottunk pár szót, de mennie kellett takarítani (-.-" remek családja van), azóta nem jött föl msn-re. De facebook-on most is fent van és majd megőrülök, annyira szeretnék beszélni vele, de nem akarok megalázkodni, meg ráerőltetni magam. Az egy dolog, hogy nem kellek neki fiúként, de hogy már emberként is elutasít :(

2012. aug. 3. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
miért szakítottatok? ha ő szakított veled akkor ne is próbálkozz már nem nagyon lesz belőle valami, ja és keress magadnak új barátnőt:)
2012. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még soha senki nem érdeklődött iránta (legalábbis szerinte), emiatt és az újdonság varázsa miatt eleinte jól érezte magát velem, de két hónap alatt nem lett szerelmes és nem hitt nekem, hogy érdemes tovább várni. Nem másik barátnőt akarok, az a része nem érdekel a dolognak. Csak hiányzik, szeretném tudni, mi van vele.
2012. aug. 3. 23:19
 3/6 poiu ***** válasza:
A volt barátnő az volt barátnő. Hanyagold, ha érez valamit irántad, megkeres valami ürüggyel.
2012. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aha majd akkor tedd fel a kérdést ha én is kiírom h "3éves kapcsolat után le se sz.r az ex pasim" na azon h tennéd túl magad?hiába hívtam kb elzavart és mimdemután csakúgy elhagyott amikor nm hívhatod fel pedig eddig mindennap együtt aludtatok kb akkor mit tennéll?
2012. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd békén azt a szerencsétlen csajt.Lépj tovább.
2012. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvasgass itt a gyakorin, jobban fog esni hogy nem csak te szenvedsz egyedül. valamint ismerkedj új emberekkel akik hajlandóak veled beszélni is, és pikk-pakk nem fogod úgy várni hogy a lány írjon neked.
2012. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!