Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda vagyok, egy nőnek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda vagyok, egy nőnek sem kellek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, életemben sosem volt barátnőm.

2-en már írtak rám messengeren a suliból, de elutasítottam őket, mert nem tetszettek.

Élőben meg sokan szoktak szemezni velem, viszont nem tapadnak rám a csajok, egy sem jön oda hozzám és kezd ki velem.

Buliba nem járok, én nem szoktam odamenni egy lányhoz sem, sőt nap nagy részében otthon vagyok, tehát nem találkozok sok emberrel.

Azért nincs barátnőm, mert ronda vagyok? Vagy pedig az antiszocialitásom miatt nincs, mert nem megyek az emberek közé?


2023. márc. 18. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Képet különben kamu.
2023. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem azért nincs barátnőd mert ronda vagy hanem mert nem azoknak tetszettél eddig akik neked is, magyarán nem találkozott a kereslet a kínálattal.

De ha ezt nem raktad össze a saját leírásodból akkor lehet hogy azért sincs barátnőd mert vannak logikai nehézségeid.

2023. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen kép nélkül nehéz megmondani
2023. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

21 évesvagy, semmi sincs veszve. Anno a 21éves énemnek én azt mondanám hogy magamatfejlesszem, a többi jön utàna.


Amugy kep nelkul nehez megmondani hogy a kulsodnekvan hatása de az tény, hogy nem segitesz magadon ha csak othon vagy.

2023. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És még alacsony is vagy.
2023. márc. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy valóban így van.

Tegyük fel, hogy még vagy 20-30 évig nem lesz, vagy nem lesz soha.


Ebben az esetben, ha előre tudnád, hogy ez lesz, mit fogsz tenni?

2023. márc. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, de miért a lánynak kellene oda mennie ismerkedni? Legyél már férfi basszus. Nekem baromira nem imponalnak azok, akik csak néznek, mint nyuszi a fűben és nekem kell odamennem nőként meghódítani őket.


24N

2023. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt varod, hogy a sult galamb a szadba repuljon, hat...akkor varjad.

En ferfikent a helyedben a kezembe vennem az iranyitast es en kezdemenyeznek a lanyoknal.

2023. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A barátaim is kiröhögnek érte.


Múltkor lementünk egy kisebb partira, ahol volt csocsó, meg sok ivás. Az egyik csaj bejött nekem, sokat szemeztünk. A csocsó olyan volt, hogy aki gólt kapott, annak innia kellett.

Ő másik csapatban volt mint én, de egész meccs alatt 1 pohárból ittunk. Mi kaptunk először gólt, én bele ittam a sörbe, majd amikor ők kaptak akkor ő is ugyanabból a pohárból ivott mint én, pedig volt ott még több pohár is, de valamiért azt választotta amiből én ittam.

Csocsón kívüli ivásnál is nyújtotta a poharát, koccintottunk, meg sokat szemeztünk.

De igazából egy szót nem váltottunk egymással.


Elmondtam ezt a haveromnak és kiröhögött, hogy szegény lány, oda se mentem hozzá.

2023. márc. 19. 10:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ja, haver miért nem beszéltél vele ha így mutattatta a jeleket.
2023. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!