Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közömbös lehetek neki ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közömbös lehetek neki ?

Figyelt kérdés
Nekem is vannak kutyáim,a környéken lévő srácnak is ... Hébe hóba szoktunk csak össze futni,pedig nem lakunk egymástól messze . Két lehetséges módon viselkedik ha véletlen össze találkozunk kutya sétáltatás közben .... vagy teljesen levegőnek néz,hátat is fordít,de volt rá precedens ,hogy a szeme sarkából nézett,vagy akkor néz,és úgy áll be ,hogy lásson, néz elég sokig...Nem tudok vele zöld ágra vergődni,hogy most egy kicsit is szimpi lehetek e neki vagy sem !! Már meg fordúlt a fejemben ,hogy max nekem kéne megszólítani de nem tudom hogy kezdjek neki .... ú 34 én 32... kicsit vicces az egész ,mert még sose voltam ilyen szituációban !!!! A normális segítségeket előre is nagyon szépen köszönöm !!! A kötözködő,bunkó válaszokkal kíméljetek !! N32
2023. márc. 19. 10:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Az el felejtettem írni,hogy ha véletlen találkozunk,akkor annyira nagyképűnek tűnik...ezért se mertem még .
2023. márc. 19. 10:18
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát szerintem ez inkább unszimpátia feléd…
2023. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Én biztosan odamennék hozzá és megkérdezném tőle. De leírásod alapján szerintem egyáltalán nem érdekled őt semmilyen formában. Bunkó, nagyképű és hátat is fordít neked. Szerintem ez alapján egyértelműen el lehet mondani, hogy az érdeklődésünket nem így fejezzük ki a másik iránt. Többet látsz bele. Ennyi.
2023. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szólítanám meg,lehet olvasni a nonverbális jelzésekből...
2023. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem tudom hova tenni ... van hogy be áll ,hogy nézzen,én már azért fordúltam meg párszór,mert már zavaró volt ,a másik véglet ez a hátat fordítok ha jövök(pedig még egy hello se volt ) de mikor megyek el meg fordul és néz.... nekem ez kicsit magam így
2023. márc. 19. 10:25
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Tudja, hogy odavagy érte, ez hízeleg neki. Tudni akarja, hogy még mindig elolvadsz, ha csak a közelben van. Ezért néz. De nem akar tőled semmit.

Nem kisfiú már. Hidd el, hogy ha akarna bàrmit, már odament volna.

2023. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
honnan tudná h oda vagyok érte? ?? ez elég nagy hülyeség ... soha nem mentem a közelébe ö jött felém ....
2023. márc. 19. 10:33
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Én is azt gondolom, hogy ha akarna valamit már kezdeményezett volna. Szerintem teljesen közömbös vagy neki, max azért néz mert látja, hogy mindig figyeled.
2023. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne megerteni mar, hogyha egy ferfi akar toled valamit, akkor nem tobbszaz meterrol meregeti a szemet feled. Azokkal kell foglalkozni, akik kezdemenyeznek nalad.
2023. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled semmit.
2023. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!