Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elküldenétek a francba vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldenétek a francba vagy sem? 😴(női-férfi haverság)

Figyelt kérdés

Több éve ismered, jól érzitek magatokat egymás társaságában (olykor még össze is kaptok mint egy pár), számíthatsz rá, segítőkész, rendszeres chatek. Mikor megismertem személyesen, pont kimentem 3 évre külföldre, így addig csak chateltünk, majd visszajöttem és felhozta, hogy jó lenne már látni. 3 év alatt azért mentek a képküldések, bókok, húztuk egymás agyát, de semmit nem tulajdonítottunk a dolognak. Mikor találkoztunk másodjára, fizikailag közeledett, utána többi talikon is (hosszas ölelés, kéz megérintése stb tudjátok) .

Azt hittem érdeklődne komolyabban ezért rákérdeztem mi a szitu, persze nem kaptam egyértelmű választ így a lényege, hogy kapcsolatra nem kellenél, ha akarsz összejárhatunk de igazából az se zavar ha nem történik semmi, mert kevdellek és az is jó ha csak így elvagyunk.

Nyilván nem arról van szó, hogy átvert vagy ilyesmi, de valahogy egy több éves barátságtól nem várnád ezt. Nem is nevezném így annak, barát nem próbálkozik be.

Én vagyok a nő nyilván.


2023. márc. 20. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Szinglik vagytok mindketten?
2023. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Vagy egyik sem, csak simán csá. Elküldeni a francba nem kell, elvégre 1-1-en áll egy emberi kapcsolat. De én mondjuk el se képzelném ezt 3 évig csinálni. Szóval, ha te tudsz így barátkozni, meg neked így jó, csináld. Én nem tudok így szimpatizálni egy pasival, hogy próbálkozik olcsó szexért, de amúgy neki mindegy...
2023. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hm, mivel úgy jön le, hogy te párkapcsolatban gondolkodsz így lezárnám ezt a maskarádét vele örökre.
2023. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2: Mi? Nem tudom miért nem barátkoznál 3 évig egy pasival? Szerinted élőben mit csinálsz? Vagy azt nem tudod elképzelni, hogy férfi barátod legyen? Nem értem hogy jön ez ide.
2023. márc. 20. 20:02
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy te kapcsolatot szeretnél vele?
2023. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Potyaszexet akart, ha neked ez sértő, akkor küld el, ha belefér (mármint maga a kérés ténye), akkor ne.
2023. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az lenne a kérdés, hogy nektek sértő lenne-e és hogy mit tennétek. Nekem sértő több év után.
2023. márc. 20. 20:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sértő lenne, több év után meg pláne ismernie kellene annyira, hogy tudja, hogy sértő lesz számomra, tehát még jobban sértő lenne.
2023. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pontosan! Te mit tennél?
2023. márc. 21. 07:50
 10/15 anonim ***** válasza:

Soha többet nem szólnék hozzá.

(Nem a 8as vagyok.)

2023. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!