Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi vagyok. Mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagyok. Mit tennétek, ha a barátnőtök indulatos állapotba kerülne féltékenységi feltételezések miatt és adna egy pofont? Elküldenétek a francba vagy adnátok még 1 esélyt?

Figyelt kérdés
A 3 éves kapcsolatunk alatt többször volt olyan, hogy szakítottunk. De mindig visszafogadtam páromnak. 40-es éveinkben járunk, van bőven tapasztalatunk társas kapcsolat terén. Azért ilyen eset eddig nem történt köztünk. ez egy hete történt. Így utólag arra hivatkozik, hogy gyógyszert váltott és a gyógyszernek lehetett mellékhatása az agresszivitás. Én ezt kétlem. Szimplán rátört a féltékenység. Szeret, de ez a pofon akkor is félelmetes. Ez szerintem nem fér bele egy normális párkapcsolatba. Szakítani akarok vele végleg. Kíváncsi vagyok, hogy nálatok mit váltana ki egy pofon, a problémák megbeszélése helyett.

2019. máj. 29. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és igazat adok neked. Bárki pofozott meg eddig életemben, "örökre elásta magát". Egyszerűen nem elfogadható.
2019. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Az erőszak semmire nem megoldás egyik fél részéről sem. Ez a kapcsolat egyébként sem állhat valami stabil lábakon, ha 3 év alatt többször is szakítottatok, jobb lesz, ha elengeditek egymást és tovább keresitek az igazit. :grinning:
2019. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
39%
Olyat csapnék vissza, hogy nem kel fel. Mire magához tér, nyomomat sem látná. Beszélgessen a gyógyszerével, nekem nincs időm agresszív debileket tutujgatni.
2019. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Ne azt nézd, hogy milyen vele lenni, hanem hogy milyen nélküle.Már próbáltad, tudod.
2019. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem kapná vissza, de kiraknám, mint a tisztátalan macskát.
2019. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nálam nem férne bele. Mondjuk a többszöri újrakezdés sem, főleg 3 év alatt...
2019. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Mi okozhatta a hölgyed féltékenységi jelenetét?

Kedves Kérdező! Te mit csináltál,hogy a társad dühöngött?


Azt szoktam mondani,aki kezet emel egy másik emberre,abból hiányzik,hogy intelligensen elmondja a problémáját,a verekedéssel megszakítja azt is,hogy beszéd útján rendezve legyen!

Bennem azonnali gyűlölet alakult ki abban a pillanatban,ahogy megütöttek! Soha többé nem álltam szóba azzal,aki elkövette!

Most csak egy pofon,holnap lehet több pofon,majd a gyógyszerre fogom,amikor tárgyat veszek a kezembe!Nem jó olyan helyre "hazamenni" ahol nincs már szeretet!

2019. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
És negyven évesen a gyakorin lógva kérsz tanácsot a párkapcsolatodhoz. Értem.....
2019. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Egy napra otthagynám ... aztéán tekernék egy cigit azt majd lesz valami :)
2019. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az is aggasztó, hogy megpofozott (nem valid konfliktuskezelés, erőszakos, több szempontból problémás), de én azért is aggódnék, mert valós megoldás, megbeszélés helyett hazudozik. Nem meri felvállalni, mi történt, nem beszél róla nyíltan. Azt írod, többször szétmentetek már. Szerintem ez a dolog kuka. Itt nagyon két irányba mentek, egyikőtöknek se jó, és mikor az erőszak beköszönt, akkor megjön az érzelmi zsarolás, meg a társai... kíméld meg magad ettől.
2019. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!