Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálam lesz a barátom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam lesz a barátom és először alszunk együtt. Mit lehet kezdeni a reggeli szájszaggal?

Figyelt kérdés
lehet ciki a kérdés de komolyan nemtudom.... rohanjak ki fogatmosni vagy mi?
2008. dec. 28. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ne beszélj az arcába. Mi így szoktuk, és természetesen nem is csókolózunk, csak szájrapuszit adunk. Egyébként meg nem kell emiatt kellemetlenül érezned magad, természetes dolog, úgyanúgy mint a wc-n kettes számú dolog. :)
2008. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
hát ha igazán szeret,akkor nem számít. este moss fogat! meg hamar reggelizzetek, és utána fogmosás. amúgy van vmilyen kis tic tac szerű és azt kell bekapni!
2008. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj emiatt. Az ő szája sem lesz virágillatú.

Ezek természetes dolgok, ettől még ugyan úgy szeretni fog téged. Nem kell rálehelni kora reggel, csak puszikat nyomsz az arcára, öleled és simogatod.


Ahogy este koszos vagy ha reggel fürödtél utoljára és akkor is szeret téged ugyan úgy fog reggel is szeretni.

2008. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nálunk a wc már szóba került hogy nem szeretünk úgy pisilni hogy hallja a másik. de ő sem...:) így én megnyugodtam h neki is zavaró és nekem már nem...:D tudom bolondság:)
2008. dec. 28. 17:10
 5/17 anonim ***** válasza:
21%

Este moss fogat, közvetlenül, mikor elmész aludni, meg lehet kapni különböző fertőtlenítő szereket is, amiket vény nélkül is ki tudsz váltani, bár ezt már nem fogod tudni megcsinálni, mivel gondolom a ma estéről van szó.

Így pedig próbálj meg még jóval azelőtt feleklni, mint ahogy a párod felkel, készülj el nagyjából, mire felébred, vagy tégy ki magad mellé rágót.

Hirtelen ennyi jut eszembe.


A későbbiekre pedig megoldást úgy tudsz találni, ha elmész egy fogorvoshoz, ő biztosan tud segíteni, és ezt azért mondom, mert amit én kaptam fogínygyulladásra gyógyszert, az ugyanúgy jó a te problémádra is.

Nem mondom meg most, hogy mi a neve, mert fogalmam sincsen, de öblögetős gyógyszer, és használ.

Azt próbáld ki.

Asszem Chlorhexamed a neve, de nem veszk rá mérget.

De minden esetre valami ilyesmi.

Remélem tudtam segíteni.

2008. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon sokat segítettetek:) amúgy nem kedd estéről van szó.:)
2008. dec. 28. 17:13
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Álljon meg a menet!


Mindenkinek van egy természetes szájszaga reggel. Ha ez kóros, akkor valóban el kell vele menni orvoshoz, de a természetes szájszaggal nem kell semmit sem kezdeni.


Főleg nem klór hexamedet! A klórhexamed egy elég erős ferőtlenítő, tönkreteszi a szájadban levő baktériumflórát és ez rengeteg problémához vezet!


Ha nincs fertőzésed, akkor eszedbe ne jusson ezt használni!!! Rövid úton tönkreteszi a nyálkahártyádat.


Továbbá felesleges korán felkelned, rágóznod, stb... Ember vagy és így szeret ahogy vagy.

2008. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
az utolsó tetszett a legjobban köszönöm
2008. dec. 28. 17:18
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
Ha elolvasnád ami a betegtájékoztatóra van írva, akkor kicsit másképpen vélekednél...
2008. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Srapnel ***** válasza:
Az első válaszolónak van igaza. Nem kell nagy ügyet csinálni belőle, senkinek sem kellemes a szájszaga. Sőt, magad számára sem mindig kellemes a saját szájszagod. Ne az arcába beszélj és lihegj, ennyi. Reggeli után úgyis más lesz. A szájfertőtlenítésre meg csak annyit, hogy nem csak a szádtól büdös a reggeli szájszag, hanem jön az mélyebbről is.
2008. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!