Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Sziasztok! 16 éves fiú vagyok! Az a bajom, hogy sok lánytól kaptam már kosarat és úgy állok már hozzájuk, hogy áá ennek úgysem kellek.

Figyelt kérdés
Igaz nem vagyok 1 sovány alkat, de volt már barátnőm. Régen volt, és szeretnék megismerkedni 1 lánnyal már, de élőben nem merek ismerkedni velük. Pl. : társkeresőn (myviprandi) ott merek, de ott is csak azokkal, akik nem abba a városba laknak, ahol én, mert félek, hogy összetalálkozok velük az utcán és haverok, vagy mások előtt mondanak valamit.! Szerintetek mit tegyek? Mit csináljak, hogy merjek ismerkedni pl discoba vagy valahol máshol? Üdv: White Man
2010. okt. 7. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nyissál kosárboltot
2010. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi.............
2010. okt. 7. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Első, te mekkora bunkó vagy... xD

Kérdező: szerintem ne add fel, és ne csak a messzi városokban keresgélj. Ha nem vagy Brad Pitt kategóriájú srác (ami millióból egy talán), akkor bizony még fogsz nemet hallani párszor, de LESZ olyan, aki el fog fogadni. Attól ne félj, hogy valaki előtt mondanak valamit... Ha nem hazudsz magadról, akkor nem mondhatnak semmi kellemetlent. És remélem nem hazudsz, mert annak semmi értelme, csak hülyíted a csajt, és az se neked, se neki nem jó. Szerintem nem rossz dolog interneten elkezdeni az ismerkedés, kötetlenebbül indul, de ha már eléggé megkedveltétek egymást, pár hét után nyugodtan találkozhattok élőben. Ez nem pár perc alatt megy, és lehet, hogy "csak" barátok lesztek. Néha sokkal értékesebb egy barát, mint egy párkapcsolat. És ha mikor találkoztok mégis mondd valami szrságot, akkor elküldheted a fenébe, mert akkor benne van a hiba, nem benned.

Szóval szerintem próbálkozz, és ne add fel. Meg aztán az is lehet, hogy egyik nap belédjön valaki az utcán, és jééé: <3. Pedig nem is ismeritek egymást. :D

Kitartás.

2010. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem nem szokásom hazudni,minek?? ha netán összetudnák vele jönni, kiderül hazudtam, akk annak lőttek... szóval nem! nem hazudok:) köszi még egyszer:)
2010. okt. 7. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit tettek a kosarakba? Mert szerintem jó jel, ha már ajándékot is kapsz tőlük ^^



Viccelek, na xD Add önmagad és valakinek biztosan kellesz majd.

2010. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!