Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem? Sziasztok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petrusi kérdése:

Mit akarhat tőlem? Sziasztok! 15 éves vagyok és a sulimba jár egy nálam 2 évvel fiatalabb fiú. Aranyos srác meg minden, ha ketten vagyunk, kedves, de máskor hozzám se szól.

Figyelt kérdés
Ahányszor csak elmegyünk egymás mellett, a keze vagy a mellemen, vagy a fenekemen landol.Nem vagyok rá mérges, mert elismerem, nagyon jól esik, de néha tényleg csak olyan, mintha azért lennék, hogy tapizzon.Az előző barátnője viszont nagyon csúnyán tud rám nézni.Minden közeli barátja azt mondja, hogy komolyan tetszek neki.Most nem tudom, hogy mi a szándéka.
2011. szept. 30. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Letapiz, és hagyod?

Keverj le neki egyet.

2011. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lenne szabad hagyni,de nagyon jól esik
2011. szept. 30. 23:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínű h azt.... akarja tőled. De ha télleg aranyos,akkor amikor ketten vagytok,mond meg szépen neki h kicsit fogja vissza magát.... hátha megérti:)
2011. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk! Te egy 15 éves lány vagy aki azt élvezi h egy 13 (!!!) éves kisfiú akinek még a heréje se szállt le dedós módon taperolja, és még agyalsz is rajta h mit akarhat vajon tőled? Most ezen sírjak vagy nevessek?
2011. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
már azt hittem hogy csak az én csőrömet böki hogy a srác még csak kis sz*ros 13 éves... de amúgy meg hogy jártok 1 suliba? középsulidban 6/8 osztályos képzésre jár vagy megbuktál általánosban?
2011. okt. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
B.szd már pofán a kis taknyot! Nehogy már a sok ki degenerált azt higgye, hogy nekik mindent lehet. Ez a hülye kis p.csákra is vonatkozik. Eszem megáll. Legközelebb egy 8 éves teszi majd fel azt a kérdést, hogy egy 5 éves bepróbálkozott nála?
2011. okt. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a suli 8+négy osztályos és nem buktam
2011. okt. 1. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:
És nem nevetnek ki hogy hagyod hogyegy kisfiú rádmásszon a folyosón...
2011. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!