Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami már nem csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami már nem csak egy kedves barátságos bók, hanem számotokra több annál?

Figyelt kérdés
2023. márc. 22. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég erősen szövegkörnyezet/helyzetfüggő.

Pl. múltkor a belvárosban sétálgatva leszólított egy idős úriember, mert meg akarta mondani, hogy nagyon szép vagyok és gyönyörűek a szemeim. Megköszöntem, és mentünk tovább.

Ha ugyanezt mondaná nekem pl. egy hozzám közel álló férfi barátom, lehet azt gondolnám, hogy bejövök neki.

Szóval, mi történt pontosan?

2023. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg erősen helyzetfüggő.

Valamelyik nap az egyik kollégámnak panaszkodtam hogy sminkelni se volt időm reggel mert a gyerekem bal lábbal kelt. Mire ő megjegyezte hogy "neked nincs szükséged sminkre" Tök cuki volt. Régóta együtt dolgozunk, barátok vagyunk, szóval ez egy egyszerű kedvesség volt tőle.

2023. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyakori érintések és szexuális utalgatások vagy csak szimplán olyan kijelentés ami erősen arra utal, hogy "na ilyet barátnak nem mondunk"..


De egyébként helyzettől függően lehet kb bármi.

2023. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Wmbwr fuggo. Van olyan no akivel beszelsz 2 mondatot es azt hiszi megakarod dugni..
2023. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyzetfüggő, de általában érzi azt az ember. Nekem például simán feltűnik, ha valaki "úgy" néz rám. Illetve legtöbbször az is egyértelmű, mikor valaki szimplán kedves és nem kell emögè semmi mást látni.
2023. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!