Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az, hogy minden rosszfiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy minden rosszfiú egyszer jófiú volt, csak egy lány kiölte belőle a jóságot?

Figyelt kérdés
2023. márc. 6. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Frászt.
2023. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

(Mielőtt bárki komolyan venné, irónia :D)


Szemét nők, szegény férfiak. Igen, minden egyes rosszfiú szegény kis összetört lelkivilágáért egy láÁáÁány a felelős, a rosszfiúnak semmi felelőssége nincs benne, ő ártatlan és tehetetlen.

2023. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Baroomság. Mindenki a saját döntéseiért és viselkedéséért felelős.

Ha valaki bunkó velem, akkor ő bnkó velem, nem érdekel, hogy vele hányszor voltak bunkók korábban. Az ő döntése és mentális képessége, hogy tudja-e kezelni az őt ért sérelmeket vagy nem, illetve ha nem, akkor kér-e segítséget a feldolgozásában, vagy sem.


Mások hibáztatása minden, csak nem férfias.


F29

2023. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Ami többnyire úgy zajlott, hogy odaköszönt, hogy szia, cica, van gazdád? A csaj meg csúnyán nézett, és odébbment.
2023. márc. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2023. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hobo bácsi válaszol a kérdésedre, a saját kontextusában: https://www.youtube.com/watch?v=N-6Hk1k6e0U
2023. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy
2023. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Ezzel azok a srácok takaróznak, akik képtelenek önfejlesztésbe fordítani az energiát, helyette siránkoznak, a nőket szidják, stb...


Vagyis felelősséget nem vállalnak semmiért.


Szívesen.

2023. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Engem az exem anno nagyon csúnyán kihasznált, és még el is hitette velem, hogy az egész az én hibám.


Nem lettem "rossz". Amikor úgy éreztem, hogy túl sok gondolat kavargott bennem ezzel kapcsolatban, elmentem szakemberhez, aki segített rendezni a dolgokat a fejemben. Iránymutatást adott, én meg arra támaszkodva szép sorban rendeztem magamban a problémáimat. Utólag látom már, hogy mi volt tényleg az én hibám, és mi volt rám fogva.


Azóta megint kapcsolatban vagyok. Esélyt adtam, teljesen tiszta lappal (hiszen neki semmi köze az előzőhöz), nem hagyom hogy az exemnek akár csak az emléke is akadályozzon bármiben.


Tehát nem, nem igaz. Nem a lány ölte ki a jóságot (akkor is, ha egy utolsó ribi volt) hanem a csávó nem volt képes felülkerekedni a gondolatain, és nem akart segítséget sem kérni, hanem belegyepesedik a szr helyzetbe.

2023. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ovisok se jobbak. Minden héten másba szerelmesek, felmásznak az ovi tetejére is, ki akarnak szökni meg homokbombákat csinálnak.


Amikor nagyfiuk is hasonlok az nem azt jelenti hogy sokat csalodtak volna:D

2023. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!