Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy ferfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy ferfivel akinek gyereke van, a gyerek anyja megtudta hogy ismerkedunk es nem engedi emiatt hogy lassa a gyereket a ferfi. Mit kellene tennem? Lepjek ki ebbol az egeszbol még most?

Figyelt kérdés

Nincsenek egyutt 9 honapja a gyerek még kicsi, 2 eves sincs.

Nem tudom hogyan, de a no megtudta hogy ismerkedik velem, es nem engedi a ferfinek, hogy lassa a gyereket. Mar 2 hete.

Nagyon rossz erzeseim vannak, eleve az, hogy ilyen parja volt ennek a fiunak, hogy ilyen szemelyisege van a gyereke anyjanak, sokat elmond a fiurol..

Es egyutt voltak 6 evig.

Mit kellene tennem?

En ugy gondolom, semmi koze a nonek hozza, hogy a ferfi kivel ismerkedik, mar nincsenek egyutt es en ugysem megyek a gyerek kozelebe még, ha meg nem lepett tul az nem jelenti azt, hogy eltithatja a gyereket az apjatol az o lelki gondjai miatt.


2023. márc. 23. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az anyja nem teheti meg, hogy az apját eltiltja.
2023. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy a nő tiltja?
2023. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyebkent miota ez van, a fiu lelkileg osszetort tehat elerte a no amit akart..mar ki is vagyok abrandulva. Mindig szomoru, mindig a gyereke van az eszebe stb. Mindent elrontott az a no koztunk ezzel. Es ezt akarta
2023. márc. 23. 21:19
 4/18 A kérdező kommentje:
1. En is tudom, es mondom a fiunak mindig, hogy csinaljon valamit, menjen a gyerekert, nem igy mukodik ez, hogy azt mondja a no hogy nem lathatja es kesz de azt mondja jelenleg nem tud semmit csinalni. De nem indokolja meg miert csak azt erzem hogy bele van orulve
2023. márc. 23. 21:21
 5/18 A kérdező kommentje:

2. Igen, elkuldte nekem a beszelgest is amiben irja a no hogy nem lathatja a gyereket, es megszunt a gyerekevel a kapcsolat orokke

Ezt még leirni is fura volt, nem tudom hogy hogy gondolja ezt az a no

De elerte amit akart

2023. márc. 23. 21:22
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod nem hajlandó segítséget kérni, akkor valami nem kerek a történetben...
2023. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
En sem ertem ezt az egeszet
2023. márc. 23. 21:28
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Saját érdekedben jobb, ha most kilépsz a kapcsolatból.

Az exe mindig közöttetek fog állni.

2023. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet, hogy így akart lepattintani? A volt feleség közreműködésével?
2023. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9. Nem

Konyorog nekem.

Itt aki le akar pattintani az a volt feleseg. De amugy nem volt feleseg, nem voltak osszehazasodva

2023. márc. 23. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!