Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Becsülitek az olyan lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsülitek az olyan lányt aki nem adja könnyen magát?!!

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 23:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Kérdéses, hogy miért nem? Nekem ez azt sugallja, hogy nem tart vonzónak, mert ha ó is vonzódna akkor természetes, hogy közeledik.
2023. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak elején csinálja és meg szeretne ismerni előbb, nekem oké
2023. márc. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Sosem adtam magam könnyen,kb azonnal le is lépett a közelemből..

2023. márc. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
A pasik miért adják könnyen magukat?
2023. márc. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
A jatszmazason mit kell megbecsulni? Nem az adja az ember erteket, hogy huzza az idot, es nem is vesz el belole.
2023. márc. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem azt becsülik, hogy “nem adod könnyen magad”, de sok férfinek pozitív, ha “nem volt sok szexpartnered előtte” (viszont jó vagy az ágyban és társai). Főleg, ha nekik sem volt sok szexpartnerük előtted, akkor szokott pozitív lenni. Persze van, akit már egy srác is zavar, meg van, akit 100 sem.
2023. márc. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Aki elsőre lefekszik, nem utasítom vissza, de nem biztos, hogy lesz második.
2023. márc. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
#7 mintha rajtad múlna :D
2023. márc. 25. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mert kitartónak tűnik egy céljában.
2023. márc. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Én úgy gondolom, hogy ez nem egy ennyire egyszerű kérdéskör és kicsit már óvis is.

Természetesen, ha komoly kapcsolatba gondolkodsz akkor redflag tud lenni ha valaki első alkalommal vetköztetne. De ne legyünk már álszentek és prűdek. Igenis fontos a szexualitás kérdésköre egy kapcsolatban és jó ha már korán kiderülnek dolgok. A dolgok egyrésze természetesen változtatható, fejleszthető de vannak olyanok (például nagyon undorodsz a másik testének valamely szakaszától vagy furcsa fétisek amik nem férnek bele) amiken nem feltétlenül tudsz változtatni, ergo jobb ha hamar kiderülnek.

Ha valaki nem adja magát első 1-2 alkalommal oké. De ha valaki hónapokat várattatja partnerét az szerintem nem fér bele egy normális férfi és nő esetében - kivétel persze ha szűz kamasz/fiatal felnőtt nőről van szó.


És mielőtt letámadna valaki: nő vagyok és igen, én is fél évet vártam az ELSŐ szexxel. De addig is voltak testi érintések, mert megismerni egymást és egymás testét fontos egy kapcsolatban.

2023. márc. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!