Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Jobban becsülitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Jobban becsülitek azokat a nőket, akik megkövetelik a drága ajándékokat?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy akinek ilyen barátnője van, az kitesz magáért, a lány folyton mindennel el van látva, mert megköveteli, hogy drága dolgokat kapjon ajándékba, drága helyekre vigyék.

Aki pedig olyan, hogy már egy szál virágért is hálás, azzal annyira nem is törődnek, mert úgyis jó lesz neki a kicsi.

Legalábbis lányként ezt tapasztalom és látom.


2016. febr. 8. 20:06
1 2
 1/20 Interferencia ***** válasza:
Lehetséges, hogy ezt tapasztalod, de kétlem, hogy ilyen ok-okozati összefüggés lenne.
2016. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Ühüm. Hát nagyon hülye a gondolkodásod.

Egyáltalán kik vagytok ti, hogy állandóak ajándékkal kelljen ellátni benneteket?!

2016. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
És a külsövel is van valami köze?
2016. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én még ilyen baromságot nem hallottam.

Még az ellenkezője inkább valós de ez nem.

2016. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%

Egy újabb provokatív idióta értelmetlen kérdés így estére.


Köszönjük közreműködésedet kedves kérdező!

2016. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Nemek sajnos nincs annyi lovettám, hogy egy nőt kedvemre elhalmozzak mindennel, amit épp kikönyörögne tőlem. Meg eleve ezzel az elvvel is ellenkeznék, hogy nekem folyton meg kellene vesztegetnem egy nőt csupán azért, hogy értéket, nívót, "szerelmet" képviseljek a szemében. Egy nagy lowfast!
2016. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Jav.: Nekem*


Sorry.

2016. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%
Igen fura világban élsz kérdező.
2016. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6%

Tőlem az ördög sem követelhet.Nem hogy a gyengébbik nem...


Elég nyakatekert és kifordult nézeteid vannak az emberi kapcsolatokról.

2016. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ki becsül meg egy qrvát?
2016. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!