Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatalabb női generáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalabb női generáció hány %-nak lehet külföldi párja?

Figyelt kérdés
Én elég sok ilyen nőt látok.
2023. márc. 25. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
30%
2023. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31.999%
2023. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen kevésnek van.
2023. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kevésnek van. Az itteni pár, de annál hangosabb incelek szerint soknak, de ez nem igaz, és nem miattuk nincs nőtök.
2023. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem soknak.

Nekem külföldi párom van (bár tekintve, hogy évek óta külföldön élek, nincs ebben semmi meglepő), de a magyar barátnőimnek szinte mind magyar párja van (egynek félig magyar félig francia, egynek pedig német párja van), és az itteni olasz barátnőimnek is szinte mind olasz párja van.

Amint én több külföldi barátom által megfigyeltem, hogy a legtöbb ember abból az országból választ párt, ahol én, hiszen ők "esnek kézre", nem szokták például Magyarországon keresni a tegyük fel holland férfiakat, hanem akkor már kiköltöznek Hollandiába.

25/N

2023. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... Ha beleszámítjuk az emigrált/külhoni személyeket, akkor lehet, hogy nagyobb számot kapunk, de szerintem nők - férfiak aránya nem tér el lényegesen
2023. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Annyira nem sok, külföldi kicsivel több.
2023. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

20% alatt szerintem


Nekem legalábbis fontos, hogy a párom kulturálisan közel álljon hozzám. Ennek része az anyanyelv. Legjobb esetben is lengyellel vagy szlovákkal kezdenék, de eddig csak magyar(Magyarországon felnőtt) párom volt. De még egyéjszakásom sem volt külföldivel.

2023. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

"20% alatt szerintem"


Annál sokkal-sokkal kevessebbnek van. Pár százalék lehet nagyon max.

2023. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Lehetséges. Én multinál dolgozom, nemzetközi csapatban és félig angolul tanulok, szintén külföldi hallgatók miatt. Az én kis buborékomban sok a külföldi és vegyülünk velük mi magyarok eléggé. De még így is azt tapasztalom, hogy a többség marad a kaptafánál és nem jön össze magyarként külföldivel vagy fordítva.

2023. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!