Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Milyennek kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyennek kellene lennie ahhoz egy tőletek 15-20 évvel fiatalabb lánynak, hogy tartós párkapcsolatba lépjetek vele?

Figyelt kérdés

Tehát nem csak egy-két numerára gondolok, hanem valósi kapcsolatra.

A hülye válaszolnak elejét véve (bár úgyis lesznek) általánosságban érdekel a kérdés, mert az idősebb férfiak érdekelnek, de tisztában vagyok vele, hogy ekkora korkülönbség mennyire megnehezíti (avagy lehetetlenné teszi) a dolgot.

Egy 40-45 éves férfi már jó esetben kialakította az egzisztenciáját, családja van/túl van egy-két váláson, nyilván sokkal érettebb/komolyabb, mint egy huszonegynéhány éves lány.

Szóval mi az, ami nálatok kizáró ok egy fiatalabb lány esetén (pl. komolytalan, nincs kialakult egyénisége, bulizós stb.), és melyek azok a tulajdonságok/dolgok, amelyek megléte esetén elképzelhetőnek tartanátok egy ilyen kapcsolatot?

Köszi előre is az adekvát válaszokat!

24/L



2016. máj. 15. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap írt ide egy 23 éves lány, olyan kedves dolgokat írt, hogy szereti, ha egy férfi csillogó szemmel képes a hobbijáról mesélni, az se baj, ha lányt nem érdekli a dolog, de szívesen hallgatja. Azt mondtam magamban, hogy én alapvetően 30-40 közötti nőt keresek, de aki ilyen aranyos, az huszonévesen is szóba jöhet nálam. 36F
2016. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekel a dolog, mert nekem is egy negyvenes pasi jön be.


Amúgy milyen a viszonyod a pasival? Tudja, hogy tetszik neked?

2016. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Bátornak, hogy rám írjon! ;)

41f.

2016. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem érdekelnek a gyerekek!

A fiammal egyidős vagy,az istenért!!

Nem nő vagy a szememben,csak egy kislány!

2016. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Milyennek kell lennie egy olyan férfinek? Az olyan nem férfi, hanem infantilis. Van sok olyan, akinek nem éri el az érettségi szintje a korát, biztos találsz olyat, aki örömmel kihasznál.
2016. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen diszkrétnek, eleinte nem verném nagydobra.. 41F
2016. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Én 26 évesen is el tudom neked mondani, hogy a mostani 25 vagy az alatti lányokat (de még néhány 30+ is) nem igazán lehet komolyan venni. Ma még A-t mond, holnap már B lesz. Meggondolják magukat, nem igazán vannak céljaik sem egyénileg sem párkapcsolat szempontjából. Nem lehet rájuk bízni semmit, nem érdekli őket semmi, komolytalanok.. az állandó bulizási kényszer ami abszolút kizáró ok nálam. Sokan eléggé lekezelően is beszélnek az embertársaikkal vagy akkora az egójuk hogy ki se látnak belőle. Ez egyébként a korral általában csak rosszabbá válik de mindig van kivétel! Sajnos sokan abban a tévhitben élnek, hogy ha elvégzek X iskolát vagy Y éves vagyok akkor én vagyok a valaki. Amíg ezen nem változtatunk - a férfiakat is beleértve - addig elég nehéz lesz egyről a kettőre lépni.


Ezekkel a dolgokkal nem azt akarom mondani, hogy aki játékos, kedves, aranyos az nem jó. Nem így van, ez teljesen más és ezek pozitív tulajdonságok. Az őszinteség nagyon fontos, főleg minél idősebb valaki, mert nem akar már "szarakodni", hogy most megint hazudott a másik is a másik is... aztán közben eltelik az életed. Ha boldog akarsz lenni, őszintének kell lenni mindegyik félnek. A másikkal tudd megbeszélni a mindenféle dolgokat, tudd kimutatni az érzéseid és tudjál bízni a másikban, illetve ne élj vissza a másik bizalmával. Ezek alap dolgok de a mai kapcsolatokból nagyon sokszor hiányoznak. Meg is lehet nézni mifélék ezek a kapcsolatok. És ez nem korfüggő. Ismerek lányt aki 14 éves kora óra (most 20) ugyanolyan komoly, kiszámítható, okos és rendes. Akkoriban elkértem a személyiét is, mert nem akartam elhinni, hogy annyi idős. Csak egy pozitívabb példát akartam de nem jó példa volt mert ő meghaladja a korosztályát.

2016. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha valóban komoly kapcsolatról van szó,akkor ez azért elég összetett kérdés.

Egy 24 éves,gyermektelen nő nyilván szeretne még szülni.Én pl. így 40 felett már nem vágyom újabb gyerekre.

A bulizós,komolytalan lányok nekem sem tartoznak a kedvenceim közé.

De ha minden téren megérintene és több közös dolog is akadna bennünk,akkor azt hiszem hízelgő lenne számomra.:)

F45

2016. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az én problémám leginkább az, hogy nagyon elütök a korosztályomtól. 18 évesen olyan voltam mentálisan, mint egy 25 éves, most 24 évesen olyan, mint aki már betöltötte a harmincat. Elég határozott jellem, ugyanakkor nyitott vagyok, rendszerint sokkal elvontabb és mélyebb dolgokról tudok jókat beszélni, mint a velem egykorúak általában. Nem írom le, hogy milyen szakra járok, de lassan végzek az egyetemen, és már határozott elképzelésem van arról, hogy mit szeretnék kezdeni az életemmel.

Mindezek ellenére nem vagyok magamba forduló. Szeretek kikapcsolódni, foglalkozom a külsőmmel, sokat sportolok, alapvetően vidám természetű vagyok. Olykor elismerem, tudok infantilisen viselkedni (bár remélem, ez 20 év múlva is így lesz, mert anno megfogadtam, hogy soha nem hagyom teljesen kihalni magamból a gyereket:)

Szóval mindezek miatt elég nehezen tudok mit kezdeni a saját korombeliekkel, összesen 2 jó barátom van. A fiúk pedig ebben az életkorban (most már úgy látom, hogy gyakran 26-28 évesen is) elég infantilisek, nem elég érettek.

Ennek ellenére nincsenek illúzióim: tudom, hogy a legtöbb 35-40 éves férfinek milyen előítéletei vannak az ilyen életkorú lányokról, és 10-ből 9-nek valószínűleg eszébe sem jutna azon gondolkozni, hogy kapcsolatba kerüljön egy tőle 15-20 évvel fiatalabb nővel. Vagy nem merné meglépni a dolgot, mert félne, hogy ebből mégis mi jó sülhet ki? Szóval marad a szex ilyen korkülönbség esetén, maximum.

De köszönöm a válaszokat! :)

2016. máj. 15. 19:18
 10/15 A kérdező kommentje:

Ja, igen, ez lemaradt: szülni nem szeretnék (ennek sokkal inkább eü-i okai vannak, semmint az önzőség).

Ez egy elég adekvát probléma jelen kérdés esetén. Bár #8-as válaszoló esetében ezek szerint pont nem.

2016. máj. 15. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!