Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek? Részetekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek? Részetekről férfi nő barátság létezik vonzalom nélkül? Lehetséges ez, hogy idővel a barátomra kezdek "más szemmel" nézni? Túl jól elvagyunk, ez lehet ennek köszönhető? Vagy csak fellágolás? Nálatok volt hasonló eset?

Figyelt kérdés
2023. márc. 26. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Én személy szerint nem hiszek a férfi nő barátságban, szerintem előbb utóbb ez a szoros viszony többe is àtmenne, legalább az egyik fél részéről. Én régebb folyton így jártam, de ez csak személyes vélemény, olvastam olyat is, ahol működött … nem lehet àltalànositani.
2023. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Nálam nem létezik. Ha férfival barátkoztam, egy idő után mindegyik szeretett volna valamit. A kozvetlensegemet valami másnak tudtak be.

Szerintem egy férfi nem kezd el csak úgy barátkozni egy novel, hacsak nem tetszik neki már alapból külsőre.

Az más, ha régóta ismerik egymást, mondjuk gyerekkorbol, amikor meg érdek nélkül barátkoznak az emberek.

2023. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Én hiszek benne, volt is férfi barátom, csak aztán elsodort minket egymástól az élet.


Szerintem bődületes baromság, hogy az ember csak a saját nemének tagjával köthet barátságot.

2023. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben, de itt most sajnos én vagyok a nő! És kezdem nem érteni magam! Hogy valójában mit is érzek? Túl jól megvagyunk, de tudjuk hogy csak barátság van köztünk, megbeszéltük. Viszont volt már hogy kicsit túlmentünk a barátságon, ölelkeztünk hosszan, szorosan, de nem mondtunk egymásnak semmit, csak éreztünk. Szóval nem tudom mit érzek.
2023. márc. 26. 09:29
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Te vonzalmat érzel, ami jó eséllyel nem kölcsönös, ezért vagy bizonytalan. Ha komolyan venne, mint nőt, akkor már kezdeményezett volna és jelezné a szándékait. Ettől persze alkalmakra jó lehetsz…. Vigyázz kérlek magadra, egy férfi másképpen működik!
2023. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Számomra nem létezik ilyen. Ha van egy barátom, akkor ki a párom számomra? Ezt egyszerűen nem veszi be az agyam. Erre szokták azt mondani az ebben hívők, hogy de ha ő egy értékes ember, akkor miért ne kéne túltennünk magunkat azon, hogy ő fiú én meg lány. De szerintem meg nem vagyok jogosult arra, hogy minden számomra értékesnek tartott emberrel bizalmas kapcsolatot alakítsak ki. Nem egészséges lelkileg, se nekem, se az én páromnak, se az ő párjának.
2023. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Barátság extrákkal van nála a terítéken maximum, ha nem úgy lenne már jelzett volna, sőt lehetséges, hogy mondta is volna.
2023. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak ilyen tiszta baráti kapcsolataim ellenkező neműekkel, nagyon jókat tudtunk beszelgetni, mondjuk ebben benne van az is hogy nem vagyok egy top nő, ezert nem volt nagy kihivas fekezniuk magukat az uraknak.
2023. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Amennyiben csúnya vagy, mint én, akkor létezik férfi-nő barátság. Ha szép nő vagy, akkor nincs.
2023. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nonszensz az alapkérdés: akivel barátok vagyunk, azok a férfiak azért haverok/barátok, mert NEM vonzódom hozzájuk kicsit sem. Kedvelem őket, jókat röhögünk, de semmi szexuális gondolatom nincs feléjük.


Az más kérdés hogy fordítva sokszor akartak többet felém… nálam egyszer volt olyan, hogy az a valaki nagyon bejött, es hiába próbáltam, hogy meglegyen a haverság, ahol vonzalom van, az nem barátság. Így nem is erőltetem a haverkodást soha, mert mindig éreztem iránta a vonzalmat.


Te meg nyilván elkezdhettél vonzódni újabban, ilyen is előfordul természetesen. De az alap kérdésre ugyanaz a válasz, nem törvényszerű… brrr

2023. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!