Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaphat emiatt visszautasítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphat emiatt visszautasítást egy huszonéves pasi mert egy nagyon pici garzonban lakik?

Figyelt kérdés
Ha egy huszonéves pasi egy 14 négyzetméteres garzonban lakik,akkor emiatt kaphat visszautasítást? Vajon ez mennyire hátrány az ismerkedés során egy ilyen picike garzon?
2023. márc. 27. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Neeee.... 14 nm2 az mire elég? Akkor már inkább egy szoba valahol...
2023. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Hú azért senki nem szeretne egy ekkora térben másodmagával lakni. Egy ilyen lakás egyedül megfelelő. Ez nem hátrány ha nem kell ott veled lenni hanem a nőnek van saját helye ahová elhív téged.
2023. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem gond ha neki te számítasz, én is ilyen pici kis garzonban éltem huszonévesen.
2023. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Egy haverom lakik 28 négyzetméteres garzonban, na az tényleg mini, de úgy ahogy elfér ott albiként használva, kevés saját cuccal.


14 négyzetméter?! Ott hogy lehet elférni? Egymás mellett van az ágy, a wc, a sütő?

2023. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Egy személynek elég. Másnak ennyi sincs.
2023. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

2

Ja, hogy a nonek legyen sajat normal meretu helye....

2023. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ronda vgy vagy kicsi a farkad,jobban jarsz,ha a lakast oltjak le. Senki se akar megserteni.
2023. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kaphat, főleg ha top cicamicákat hajt.
2023. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát manapság már a tiny house a divat szóval aki szereti a tiny house mobil házakat és a minimalizmust annak szerintem nem probléma ez sem.
2023. ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne más mondja már meg neked mi a jó. Én is kicsi házban lakom. Teljesen tökéletes. Aki ezt lenézi az az ő lelki szegénysége.
2023. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!