Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ciki fent lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ciki fent lenni Tinderen?

Figyelt kérdés
2023. márc. 30. 08:59
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

#40


Nekem azért nem 1-2 nap ismerkedés kell. Persze sokan még ilyenkor mikor aktívan keresnek előfordulhat, hogy másokkal is találkozgatnak, na nekem ez megint nem fér bele.

Tényleg joggal gondolhatod, hogy ilyen "igények" mellett párkapcsolatok terén kész csőd vagyok. De ezekkel nem tudok mit kezdeni. Külsőre ugye nagy elvárásom nincs. Más téren vannak inkább megkötéseim. De azokból joggal nem tudok engedni, minden más téren rugalmas vagyok. Általában úgy alakul ki nálam kapcsolat, hogy nem számítok rá. Akár barátságokból, vagy szimpla beszélgetésekből, mikor egyikünk se keres senkit, de ugye a szimpátia miatt egy idő után nyitottak leszünk a dologra.

Ez számomra jó is. Ilyenkor már bőven van bizalom is. Meg egy barátkozásnak induló dolog kapcsán nem is gondolják hogy túlzok pár dolog kapcsán, míg ha valakivel ismerkedek és valami szóba kerül, akkor azt mondják, hogy ilyen nincs.

Pl te is gondolom azt elhinnéd már így rólam, hogy pl ha lány felhív magához, akkor én nem megyek. Volt már rá példa, de mint mondtam az ilyen engem nem vonz, szingliként sem. Semmi okom nem lenne most ezt kamuzni, előnyöm nem származna belőle. De ha mondom ezt egy lánynak, akkor ő azt már nem hinné el, mert ilyen pasi nincs.

Volt olyan is, hogy feküdtem akkori barátnőm mellett és rám írt egy lány. Egyből jött a féltékenység. Fel se emeltem a fejem, hogy megnézzem, hogy ki írt, csak szóltam neki, hogy ha gondolja írjon neki vissza. Tényleg számára is meglepetés volt az, hogy rám ír valami lány és semmi olyan, csak barát.

De ha valakivel direkt ismerkedem az soha nem jön össze. Vagy az van, hogy nagyon görcsölök a témán és nem tudom önmagam adni. Vagy ha mesélek magamról akkor van az, hogy ez fix kamu, mert ilyen nincs.

2023. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

41:

A pár nap beszélgetés a találkozó előtt nem meríti ki az ismerkedés összidejét. A kettő nem ugyan az. Nekem sem pár nap ismerkedés kell, valószínűleg senkinek sem, mert annyi idő alatt senki nem ismer meg senkit.


Én se mennék, ha a lány felhív magához. Kivéve ha tényleg megakarja mutatni a lakását vagy ott beszélgetni vagy akármi. Persze ez az első szakaszra, ismerkedési időre vonatkozik. De az ilyesmit úgy is letisztáznám az elején vagy ha úgy adódik. Úgyhogy lehet ez a ritkább, de vannak ilyenek. Nem mindeki fekszik le randizás alatt a másikkal. Sokan persze igen:)

2023. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!