Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőkre meztelen férfitest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkre meztelen férfitest látványa messze nincs olyan hatással mint férfiakra meztelen női test látványa?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 10:02
A kérdező szavazást indított:
nincs . Persze megjegyzem hogy jó pasi de ennyi és ha amúgy vonzó férfi akkor ez egy plusz pont.
Én begerjedek a sportos izmos pasiktól.
semmit nem ad a vonzerőhöz, észre sem veszem
egyéb,írd le:
61 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Random nem. A páromé igen.
2023. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Elmondom, nálam mi a helyzet.

Nem, egy nagyon jó pasi teste sincs olyan hatással rám, mint egy férfira éltalában a meztelen női test, nekem ennyi még nem elég. DE ha nem néz ki jól a pasi, akkor soha az életben nem fogok rá felizgulni semmilyen módon. Szóval szükséges a jó külső, de nem elég.

2023. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
A meztelen test csak akkor tud hatni rám, ha a személyisége már előtte hatott (még ha nem is ismerem igazán, de annyit legalább láttam/hallottam a viselkedéséből, beszédéből, mimikájából, testbeszédésből, hogy egy erős plátói vonzalom kialakuljon). Egy vadidegen meztelen férfi látványa hidegen hagy.
2023. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nemtől függetlenül a legtöbb ember jobban néz ki ruhában.
2023. márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem izgat fel nem egy meztelen férfi test látványa önmagában.
2023. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem önmagában a páromé sem izgat föl.


Előfordul, hogy egy társaságban csak egy félmondatot súg a fülembe, és teljesen beindulok tőle. Máskor meg simán átöltözik előttem, és konkrétan eszembe sem jut a szex.


A nők és a férfiak másképp vannak összerakva ebből a szempontból. (Amivel persze semmi baj nincs.)

2023. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól néz ki,beindít.
2023. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
12%
Engem is beindìt, meg a nagy farok is.
2023. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
#8: ne fáradj, incelke, úgyis mindenki tudja, ki vagy.
2023. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Engem főleg lelomboz.
2023. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!